Reklama

Gwiazda esportu - "pashaBiceps" zawalczy w klatce MMA

​Fani sportu elektronicznego w Polsce długo czekają na ten moment. Jeden z najbardziej znanych esportowców Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski ma zadebiutować i spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Poznaliśmy więcej szczegółów odnośnie tego wydarzenia.

"pashaBiceps" to jeden z najbardziej utytułowanych profesjonalnych polskich zawodników w Counter-Strike: Global Offensive. Za gwiazdą byłej formacji Virtus.pro i członkiem Złotej Piątki stoją ogromne zasięgi w sieci.

Jarząbkowski posiada ponad 750 tysięcy polubień na Facebooku oraz około 630 tysięcy obserwujących na Instagramie. Nie ma co ukrywać faktu, iż tak duża medialność to doskonały wabik dla wszystkich organizacji MMA w Polsce, w przyciągnięciu nowej gwiazdy pod swoją banderę.

Reklama

Popularny "Papito" ostatnie kilka dni spędził na dużym turnieju CS:GO - V4 Future Sports Fest, który odbywał się w Budapeszcie. Co prawda nie w roli gracza, a gościa. Właśnie wtedy dowiedzieliśmy się kilka nowych szczegółów odnośnie debiutu polskiego esportowca w klatce MMA.

"Przygotowuję się do walki MMA w Polsce, w organizacji dla celebrytów [freak-fightowej - przypis red.], ale mogę również tutaj walczyć w czysto sportowej organizacji z osobą, która zna się na tym i uprawia ten sport całe swoje życie" - przyznał w wywiadzie "pashaBiceps".

Legenda polskiej sceny CS:GO podała także więcej konkretów. Jarząbkowski w klatce MMA zadebiutować ma w ciągu 2-3 najbliższych miesięcy. "To będzie dobre. Będę reprezentantem sportu elektronicznego w sporcie tradycyjnym" - komentował całą sytuację Polak.

"Przeciwnik z którym będę się mierzył jest naprawdę bardzo silny. To nie jest ten typ, który tylko leży na kanapie - jest silny niczym Hulk" - wyjaśnił esportowiec.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama