Reklama

Gwiazda Manchesteru City prosi EA o modyfikacje!

​Jeden z gwiazdorów Manchesteru City - Ilkay Guendogan w jednym ze swoich tweetów zaapelował do EA Sports o to, by w najnowszym wydaniu FIFY zwiększono ogólną wartość umiejętności i przyznał, na który tryb czeka najbardziej.

Nie jest tajemnicą, że seria FIFA cieszy się wielką popularnością wśród wielu najbardziej znanych piłkarzy świata. Wszak to najbardziej popularna seria gier piłkarskich na świecie. Naturalne jest zatem, że każdy zawodnik chce, by jego wirtualna postać miała w grze jak najlepsze statystyki. Zarówno te szczątkowe, czyli konkretnych umiejętności, jak i ogólna ocena piłkarza. Im piłkarz ma większą ocenę ogólną, tym co oczywiste, jest bardziej popularny wśród graczy i częściej używana jest jego karta na przykład w trybie FIFA Ultimate Team. 

Reklama

Wielu zawodników narzeka na różne aspekty w grze dotyczących ich postaci. Niespełna rok temu głośno było na temat informacji od Petra Cecha, który zwrócił uwagę "Elektronikom", że w grze prowadzi negocjacje w charakterystycznym kasku ochraniającym głowę w czasie meczu i zakomunikował, że zdejmuje go po spotkaniach. EA Sports przychyliło się do apelu piłkarza i usunęło kask z pozaboiskowych scen.

Teraz inny zawodnik znany z gry na Wyspach Brytyjskich  - Ilkay Guendogan z Manchesteru City oraz reprezentacji Niemiec zaapelował o to, by w najnowszej FIFIE kanadyjskie studio podwyższyło jego ocenę ogólną. W dziewiętnastej części został oceniony na 84 punkty i uważa, że zasługują na więcej, czyli tak zwany upgrade wirtualnych umiejętności.

Ku zaskoczeniu wielu, niemiecki zawodników również oznajmił, że jego ulubionym trybem w grze jest Tryb Kariery. To dość niespodziewana deklaracja, gdyż wielu zawodników preferuje bardziej rozgrywkę online niż offline. "Elektronicy" jak na razie nie odnieśli się do słów pomocnika reprezentacji Niemiec. Można jednak śmiało przypuszczać, że ocena będzie zwiększona.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Manchester City

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy