Reklama

Gwiazda Twitch.tv przestrzega przed niebezpiecznymi kosmetykami!

​Od kilku dni w sieci jest bardzo głośno z powodu wprowadzenia na rynek jednego z produktów. Otóż Rachell "Valkyrae" Hofstetter promuje krem przeciwsłoneczny, w sprawie którego jest mnóstwo kontrowersji. Głos w sprawie zabrała także "Pokimane" - bliska przyjaciółka i dawniej współlokatorka.

"Pokimane" jest jedną z najbardziej wpływowych streamerek na Twitch.tv. Kobieta obserwowana jest przez ponad 8 milionów użytkowników tego serwisu, a niemal sześć milionów interesuje się jej profilem na Instagramie. Takie liczby osiągają tylko topowi twórcy na świecie. Ponadto 25-latka wystąpiła w mającej kilka tygodni temu premierę produkcji filmowej "Free Guy". Zagrała tam epizodyczną rolę u boku takich gwiazd jak Ryan Reynolds, Jodie Corner czy Joe Keery.

Każde jej zdanie na jakikolwiek temat podczas transmisji wybrzmiewa bardzo głośno i jest cytowane przez media. Nie inaczej było w sprawie kremu przeciwsłonecznego, który na rynek wprowadziła jej przyjaciółka, a także influencerka i współwłaścicielka organizacji esportowej 100Thieves - Rachell "Valkyrae" Hofstetter.

Reklama

Okazuje się, że wspomniany produkt napawa wieloma obawami. Nie do końca wiadomo, czy został on przebadany w dokładny sposób przed wprowadzeniem na rynek. "Pokimane" nie zamierzała bronić przyjaciółki i dawniej współlokatorki i wprost przyznała co sądzi na ten temat.

"Całkowicie zgadzam się, że istnieją uzasadnione obawy naukowe. Zwłaszcza gdy mówisz o czymś, co jest szkodliwe, ale nie jest to powszechnie uważane za takie" - powiedziała Anys.

Sama "Valkyrae" również nie uchyla się od odpowiedzialności. Przyznała, że chce być szczera wobec swoich widzów i nie widzi powodów, by ukrywać ewentualne uchybienia. "Pokimane" wspomniała za to o odpowiedzialności, jaka ciąży na streamerach posiadających dużą widownię.

"To pokazuje, jak ludzie tacy jak my - streamerzy mający dużą publiczność, zwłaszcza jeśli młodzi i podatni na wpływy - naprawdę musimy być pociągnięci do odpowiedzialności i dołożyć należytej staranności przed promowaniem czegokolwiek" - przestrzegła.


Najlepsze tematy

Reklama

Reklama