Reklama

Gwiazda wrestlingu wspiera esportowców

​Trudny czas, jaki aktualnie mamy, sprawia, że wiele segmentów życia jest storpedowanych. Do takowych zalicza się również esport, gdyż mimo rozgrywania internetowych zmagań, finalnie cierpi on na brak eventów z publiką. Z tego powodu organizacja UYU otrzymała wsparcie od reprezentanta wrestlingu - Matta Hardy'ego.

W teorii esport jest w stanie wyjść obronną ręką przy pandemii koronawirusa. Wiele rozgrywek odbywa się bowiem przez internet. Organizatorzy zmagań nadal jednak cierpią, nie mając sposobności ku tworzeniu międzynarodowych eventów.

Reklama

Brak pracy odbija się negatywnie na różnych płaszczyznach i niedługo kilka podmiotów może odnieść z tego tytułu poważne konsekwencje. Z tego powodu organizacja UYU opublikowała filmik, który skierowany jest do fanów organizacji.

Materiał wideo zawiera słowa wsparcia, jakie całemu #UYUCrew przesyła Matt Hardy. Dla osób, które nie kojarzą postaci, warto nadmienić, iż jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wrestlerów na świecie.

Po sukcesach w WWE zawodnik przeszedł na scenę niezależną, gdzie stworzył postać "Broken", uważaną za jedną z najlepszych w historii.

Komunikat Hardy'ego jest o tyle ciekawy, że sam wrestling również mocno cierpi na pandemii koronawirusa. Otóż największa organizacja show na świecie - WWE, niebawem miała wyprodukować Wrestlemanię XXXVI. Największe wrestlingowe wydarzenie musi się jednak odbyć bez udziału publiczności, toteż event został przeniesiony do studia i rozłożony na dwa dni.

Organizacja UYU to amerykański projekt, mający pod sobą kilka sekcji. Organizacja głównie skupia się na bijatykach, posiadając zawodników w Tekken 7 i Street Fightera. Ponadto w barwach UYU występuje drużyna w Call of Duty oraz Apex Legends.

Dowiedz się więcej na temat: Matt Hardy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje