Reklama

Reklama

Halo Infinite: Profesjonalny gracz oskarżony o używanie wallhacka

​Kolejne problemy na esportowej scenie Halo Infinite. Na Twitterze rozpoczęła się dyskusja odnośnie występu jednego z graczy Built By Gamers.

Temat cheatów w Halo Infinite dotknął już raz w tym roku najwyższego poziomu gry profesjonalnej. Wtedy chodziło jednak nie o wallhacki czy aimboty tylko manipulację serwerami, za którą wciąż zawieszony jest zawodnik Sentinels. Przez weekend na Twitterze pojawiły się jednak jeszcze poważniejsze oskarżenia w kierunku Mindsa z Built By Gamers.

Druk, zawodnik Pioneers, grał ostatnio mecz w turnieju przeciwko BBG i po skończonym spotkaniu udali się na VOD review. Podczas analizy swoich błędów trafili na kilka klipów Mindsa, które wydały im się bardzo podejrzane. Zebrali je w jeden materiał, opublikowali je na YouTube i w obszernym materiale omówili swoje obawy.

Reklama

Analiza Pioneers poskutkowała 25-minutowym wideo na YouTube. Widać tam najbardziej podejrzane zagrania Mindsa, która malują bardzo negatywny obraz tego zawodnika. Druk zwraca uwagę na jego czas reakcji, na przewidywanie ruchów przeciwników, a czasami nawet rozpoczynanie strzelania przed zauważeniem rywala.

Każda taka sytuacja ma oczywiście dwie strony i będziemy musieli poczekać na odpowiedź BBG i Mindsa. Jeżeli sprawdzi się teoria Druka, może to być koniec kariery tego zawodnika na scenie Halo Infinite.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Halo Infinite

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy