Reklama

Hearthstone Masters Tour Silvermoon: Przewodnik po turnieju

W najbliższy weekend rusza czwarty turniej z cyklu Masters Tour 2021! Ponad 400 zawodników z więcej niż 40 krajów stanie do walki o nagrody z puli wynoszącej 250 tys. USD. Gracze z całego świata mogą dołączyć do profesjonalnych zawodników i zdobywać nagrody z Roku Feniksa, oglądając walkę o tytuł mistrza Masters Tour Silvermoon. Transmisja będzie dostępna tylko w serwisie YouTube!

Event trwał będzie w przedziale piątek 27 sierpnia - niedziela 29 sierpnia 2021 roku. Transmisje rozpoczynać będą się o godzinie 18 czasu polskiego. W puli nagród znalazło się imponujące 250 tys. USD. Podczas rozgrywek Masters Tour Silvermoon obowiązywać będzie formuła Podboju do 3 zwycięstw, z 4 taliami i blokadą. Aż 32 najlepszych graczy, którzy nie otrzymali jeszcze zaproszeń, zakwalifikuje się do turnieju Masters Tour Stormwind!

Reklama
  • Dzień 1: 4 rundy w systemie szwajcarskim.
  • Dzień 2: 4 rundy w systemie szwajcarskim.
  • Dzień 3: play-offy 1/8 finałów w systemie pucharowym, które wyłonią nowego mistrza Masters Tour!

Za oglądanie transmisji z zawodów Masters Tour Silvermoon każdy gracz może zdobyć 2 pakiety z Roku Feniksa! Wystarczy obejrzeć łącznie 2 godziny transmisji na jednym z kanałów w serwisie YouTube, aby otrzymać 1 pakiet kart, a następnie poświęcić 2 kolejne godziny na oglądanie, aby otrzymać następny pakiet. Czas oglądania kumuluje się przez cały weekend, zatem nawet jeśli nie możecie przeznaczyć 4 godzin na oglądanie bez przerwy, wasz czas nadal będzie zliczany na poczet zdobywania nagród.

Przed otrzymaniem nagród należy połączyć konta YouTube i Blizzard Battle.net. Poniżej instrukcja, jak to zrobić:

  • Zalogujcie się lub stwórzcie konto na YouTube.
  • Przejdźcie do opcji Połączone aplikacje.  
  • Wybierzcie opcję "Połącz" obok Battle.net.
  • Postępujcie zgodnie z prostymi instrukcjami, aby dokończyć łączenie kont.
  • Podczas łączenia kont należy się upewnić, że wykorzystywane jest to konto Blizzard, które ma otrzymać nagrody.Esporter/materiały prasowe
Reklama