Reklama

Hearthstone: Wyprawa do Zatopionego Miasta jest już dostępna

​Wydawca Activision Blizzard, że najnowsze rozszerzenie do Hearthstone, Wyprawa do Zatopionego Miasta, jest już dostępne. Dodatek zawiera 135 nowych kart kolekcjonerskich, nowe słowa kluczowe Kolos oraz Wyłów kartę, nowy rodzaj stronników - Nagi - i wiele więcej.

Nowe słowo kluczowe: Wyłów kartę

"Wyłów kartę" to nowe słowo kluczowe, które pozwala spojrzeć na 3 karty z dna talii i wybrać jedną, która wypłynie na wierzch. Wyłowione karty można łączyć z nowymi aszarańskimi kartami, które wysyłają potężne "zatopione" karty na spód talii.

Nowe słowo kluczowe: Kolos

Te olbrzymy są zbyt wielkie, aby zmieścić się na jednej karcie! Stronnicy oznaczeni słowem kluczowym "Kolos" mają dodatkowe kończyny, które zapewniają potężną synergię z korpusem. Kończyny przyzywane są za każdym razem, gdy Kolosalny stronnik trafi na planszę - nawet jeśli nie został zagrany z ręki.

Nowy rodzaj stronników: Naga

Nagi to nowy rodzaj stronników, który trafia do Hearthstone na stałe. Koncentrują się na zaklęciach, zapewniając zwykle premie za ich zagrywanie, gdy gracz trzyma w ręce karty stronników tego typu.

Reklama

Rotacja zestawów Roku Hydry

Rok Hydry rozpoczyna się dziś rotacją zestawów wysyłającą do Dziczy rozszerzenia Roku Feniksa: Popioły Rubieży, Scholomancjum, Obłędny Festyn Lunomroku. Pula kart w Standardzie składa się teraz z zestawów z rozszerzeń Zahartowani przez Pustkowia, Zjednoczeni w Wichrogrodzie, Rozbici w Dolinie Alterak, Wyprawa do Zatopionego Miasta oraz zestawu bazowego.

Aktualizacje zestawu bazowego

Zmiany w zestawie bazowym wchodzą do gry wraz z rotacją zestawów. Nastąpi spore przetasowanie - 57 kart opuści zestaw, a zasilą go 72 karty. Zestaw bazowy będzie teraz liczył 250 kart, czyli o 15 więcej niż w zeszłym roku. Nowości to powracające karty, takie jak uwielbiani przez wszystkich Reno Jackson i Dziki piromanta, choć niektóre zostały dostosowane do bieżącej wersji gry.

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Activision Blizzard