Reklama

Reklama

"Heavy Metal" nowym trybem w Fortnite

Nowy tryb w Fortnite: Battle Royale jest już dostępny. Tym razem nowa rozgrywka nosi nazwę "Heavy Metal". Jak sama nazwa wskazuje, dostępne będą wyłącznie ciężkie bronie. Nie wiadomo jak długo tego typu zmagania będą dostępne w grze.

Epic Games regularnie dodaje nowe rodzaje rozgrywki do swojego battle royale’a. Dostępne są one w różnych wariantach, jeśli chodzi o liczbę osób, z którymi możemy rozgrywać dane potyczki. Tym razem "Heavy Metal" jest dostępny wyłącznie w potyczkach SOLO, lecz niewykluczone, że za kilka godzin ulegnie to zmianie. W przeszłości poszczególne dodatkowe tryby były w wielu rozmaitych wariantach.

W tym trybie dostępne są skrzynie i zrzuty wyłącznie z ciężkim sprzętem. Oznacza to, że jedynymi dostępnymi przedmiotami, będą te działające na ciężką amunicję. Wśród dostępnych broni będą na pewno: Ciężki karabin snajperski, Rękodziało czy najnowszy dodatek do Fortnite’a -  karabin snajperski Zwiadowca Burzy.

Reklama

Idea nowego trybu jest bardzo interesująca. W przeszłości gracze mieli dostępny tryb z Wielkimi Wybuchami, w których tylko było dostępne wyposażenie rakietowe. Teraz "Heavy Metal" jest stworzony według bardzo podobnej koncepcji. To bardzo dobry sposób na luźną rozgrywkę, nie nastawioną na twardą rywalizację, a bardziej na rozrywkę i bardzo dobrą zabawę.

W kolejnych aktualizacjach można się spodziewać rozbudowywany i modyfikowany na wiele różnych sposobów. Epic Games już nie jeden raz udowodniło, że ogranicza ich jedynie wyobraźnia.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy