Reklama

Illuminar Gaming zaproszone DreamHack Open Sevilla?

​Niespodziewane informacje pojawiły się w poniedziałkowy wieczór na twitterowym profilu "polish leaks". Polska drużyna CS:GO - Illuminar Gaming ma zostać zaproszona na DreamHack Open do Sevilli. Jest to zaskakująca wieść, biorąc pod uwagę ostatni występ "IHG" na turnieju z serii DreamHack.

Illuminar Gaming dwa tygodnie temu brał udział w DreamHack Open w Atlancie. Trzeba powiedzieć, że tamten występ na amerykańskiej ziemi nie należał do najlepszych. "STOMP" i spółka nie wyszli z grupy, kończąc turniej z bilansem dwóch porażek i jednego zwycięstwa. Warto dodać, że turniej nie był obsadzony bardzo dobrymi drużynami, tym większy zawód był z osiągniętego wyniku. Teraz wiele wskazuje na to, że Illuminar dostanie kolejną szansę w turnieju z serii DreamHack.

Jak podaje jeden z najlepiej poinformowanych profili na Twitterze w naszym kraju - "polish leaks" - Illuminar ma zostać zaproszone na rozgrywki DreamHack Open w Sevilli. Turniej rusza 13 grudnia i potrwa do 15 grudnia. Na razie oficjalne zaproszenia otrzymały dwie formacje - BIG z Niemiec oraz Movistar Raiders - przedstawiciel gospodarzy - Półwyspu Iberyjskiego.

Reklama

Na potwierdzenie tejże informacji będziemy musieli poczekać prawdopodobnie jeszcze kilka dni. Można jednak przyjąć z dużym prawdopodobieństwem, że informacja będzie miała swoje potwierdzenie w rzeczywistości. To właśnie "polish leaks" informował jako pierwszy o zaproszeniach dla Virtus.pro oraz Illuminar Gaming na DreamHack Open w Atlancie.

W puli nagród znajdzie się 100 tysięcy dolarów i wystąpi łącznie osiem drużyn. Stawka zatem jest bardzo wysoka.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy