Reklama

Immortals przenosi swoją drużynę Rainbow Six do MIBR

Brazylisjka drużyna wreszcie doczekała się zmian, jakich spodziewali się fani Rainbow Sixa już od jakiegoś czasu. Skład Immortals będzie teraz reprezentował MIBR.

Chociaż na pierwszy rzut oka nie jest to zbyt poważna zmiana, MIBR jest bowiem marką należącą do właścicieli Immortals, może to być wystarczającą motywacją do tego, żeby zawodnicy wrócili do formy, jaką reprezentowali w poprzednim sezonie.

Dziewiąty sezon R6 Pro League Immortal skończyło bowiem na drugim miejscu w swoim regionie, zaraz obok FaZe Clanu. Nie pokazali zbyt wiele podczas podczas finałów, przegrywając 0:2 już pierwszym spotkaniu, ale sam fakt wcześniejszego pokonania w tabeli Ninjas in Pyjamas czy Team Liquid, robił wrażenie.

Reklama

Teraz, kiedy doczekaliśmy się kolejnego sezonu, w którym znów królują podobne drużyny, Immortals nie wygrało jeszcze żadnego spotkania. Z wynikiem 0-3-4 znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli, zagrożonym relegacją. Organizacja zdecydowała się w rezultacie na odważniejszą decyzję i oddała swój skład w ręce innej marki, MIBR.

Co nawet ważniejsze, zmiana ma miejsce na chwilę przed Six Major Raleigh, który rozpoczyna się już 12 sierpnia. Jeden z ważniejszych turniejów w sezonie Rainbow Sixa będzie idealną okazją dla MIBR na sprawdzenie, czy mentalność graczy oraz ich przygotowanie do gry uległy zmianie. O pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów powalczą bowiem najlepsze drużyny z całego świata.

W powrocie do formy MIBR ma pomóc jeden, pozornie niewielki dodatek do składu, trener. Piątka zawodników nie uległa zmianie, ale obok nich stanie teraz szósty, doświadczony gracz, Guilherme "Guile" Scalfi. Czyżby to on był złotym środkiem?

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Rainbow Six