Reklama

Infinity Ward robi pierwszy krok w kierunku lepszej komunikacji ze społecznością

Oficjalny subreddit Modern Warfare wreszcie znalazł jakiś powód do radości, nad którym mogłaby pochylić się większość jego użytkowników. Chociaż ostatnia aktualizacja nie zmieniła nic w balansie broni, przyniosła coś dużo ważniejszego.

Wielu graczy pewnie chętniej zobaczyłoby oczywiście nerf M4 zamiast wszystkiego, co pojawiło się w niedawnym patchu. Wciąż jest to jednak krok w odpowiednim kierunku i to, czego większość oddanych fanów Call of Duty domagała się od bardzo dawna.

Modern Warfare dorobił się swojej publicznej tablicy na Trello - https://trello.com/b/PNA6fkWY/infinity-ward-modern-warfare. Od teraz wszyscy gracze będą mogli swobodnie zaglądać w listę znanych błędów oraz plany na przyszłość dewelopera. Infinity Ward z oczywistych przyczyn nie zdradzi poprzez Trello szczegółów drugiego sezonu czy nazw kolejnych map.

Reklama

Najważniejszym elementem jest jednak część błędów, która jest już regularnie aktualizowana i pozwoli graczom spodziewać się tego, co pojawi się w kolejnych aktualizacjach. W tym przypadku najważniejsze są zmiany zaznaczone kolorem zielonym. Są to bowiem błędy naprawione już po stronie dewelopera, które powinny trafić do jednej z najbliższych łatek i skrócić cierpienia graczy. Jak słusznie zaznacza jednak pierwsza wiadomość w zakładce z błędami, to nie wszystko nad czym aktualnie pracuje deweloper.

Pełnego zaufania ze strony społeczności Infinity Ward nie doczeka się prawdopodobnie nigdy. Trello to jednak bardzo dobry sposób na sprawną komunikację z graczami, co powinno im również ułatwić proces wykrywania błędów w grze.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy