Reklama

Reklama

Infinity Ward zapowiada Call of Duty 2022

​Infinity Ward po raz pierwszy wspomina o Call of Duty nowej generacji. Najnowsza odsłona ma pojawić się jeszcze w tym roku. Niestety - na razie to jedyne informacje, którymi podzieliło się studio.

Jak co roku o tej porze machina marketingowa Call of Duty zaczyna nabierać rozpędu. Na razie jest to jeszcze ślimacze tempo, ale zapewne na przestrzeni kolejnych kilku tygodni będziemy otrzymywać coraz więcej informacji. Na razie Infinity Ward zdecydowało się puścić oko do fanów i zapewnić, że nowy COD jest w drodze.

Zajawka pojawiła się na oficjalnym koncie na Twitterze, gdzie Infinity Ward stwierdziło po prostu, że wkrótce nadejdzie nowa generacja Call of Duty. Twórcy użyli znanego wojskowego zwrotu "stay frosty", co może oznaczać, że za chwilę będziemy pod ostrzałem informacji. Choć nie padło żadne inne zdanie, gracze już zaczęli spekulować na temat tego, co tym razem przygotują deweloperzy.

Reklama

Nowe Call of Duty to Modern Warfare 2?

Większość fanów spodziewa się ujrzeć Call of Duty Modern Warfare 2, czyli kontynuację podserii wznowionej w 2019 roku. Jest to prawdopodobnie celny strzał, biorąc pod uwagę cykl wydawniczy całej serii.

Producenci Call of Duty muszą tym razem przygotować coś naprawdę mocnego. Niespodziewanie słabe przyjęcie najnowszej odsłony Vanguard, ma swoje odzwierciedlenie w wynikach sprzedaży. Gra sprzedała się w mniejszej liczbie egzemplarzy niż Call of Duty Black Ops Cold War, które również nie należało do najlepszych odsłon serii. Nie powinniśmy także spodziewać się czegoś zupełnie nowego. Po ostatnich seriach wpadek Activision z pewnością będzie chciał postawić na pewniaka.

Tyle, jeśli chodzi o domysły. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne oficjalne teasery i wskazówki od Infinity Ward. Jedno jest pewne - kiedy machina marketingowa ruszy pełną parą, o Call of Duty będą mówili wszyscy. Zobaczymy tylko, czy wszyscy po nią sięgną. Call of Duty 2022 zostało potwierdzone na rok 2022.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy