Reklama

Infinity Ward zapowiada nadchodzące do Modern Warfare zmiany

​Twórcy nowego Call of Duty w krótkim poście na Twitterze zaadresowali aspekty gry, którym aktualnie uważnie się przyglądają. Wśród nich znajduje się kilka elementów regularnie wspominanych w komentarzach społeczności.

Nowe Call of Duty ujrzało światło dzienne. Niestety, podobnie jak w przypadku niemalże każdej premiery gry mutliplayer, nie obyło się bez problemów. Obok narzekań na mapy oraz campiących po oknach przeciwników, pojawiło się również sporo bardziej szczegółowej krytyki.

Infinity Ward pokazało dzisiaj, że czytają feedback graczy i planują przyjrzeć się poruszanym przez nich problemom. Joe Cecot, odpowiedzialny w studiu za tryb multiplayer, opublikował na Twitterze krótką listę elementów, którym przyglądają się aktualnie twórcy.

Reklama

Dźwięk kroków, działanie claymore’ów, punkty odradzania oraz battle chatter bez wątpienia znajdują się na szczycie listy najczęściej poruszanych tematów. Chociaż z samymi mapami pewnie ciężko zrobić coś na etapie gotowego, opublikowanego produktu, poprawione spawny na pewno pozytywnie wpłynęłyby na doświadczenie graczy.

To samo tyczy się campiących na claymore’ach przeciwników oraz dźwięku kroków. Ostatnie dni pokazują, że Infinity Ward faktycznie planuje zaadresować komentarze graczy i zmienić to, co uważają za słuszne. Zaraz po weekendzie zobaczyliśmy aktualizację działania Dead Silence, które teraz pozwala całkowicie wyciszyć nasze kroki podczas działania umiejętności.

Jeżeli znajdujecie się wśród tych graczy, którymi nowa odsłona Call of Duty nie przypadła do gustu, możemy być dobrej myśli. Wygląda na to, że Infinity Ward przegląda czasami oficjalnego subreddita i zaczyna wyciągać wnioski.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Modern Warfare

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy