Reklama

Informacje League of Legends – MSI 2019

​Pierwszy etap MSI 2019 już za nami. Poznaliśmy wszystkich uczestników fazy grupowej i powoli szykujemy się na piątkową rywalizację.

  • Team Liquid - Phong Vu Buffalo 3:0

Zgodnie z postem Doublelifta na Twitterze, Team Liquid szybko uporało się z drużyną awansującą z grupy A Play-Inów. Chociaż początek wyglądał bardzo wyrównanie, kiedy Amerykanie zdobyli pierwszy punkt na swoje konto, reszta poszła jak po maśle.

  • Flash Wolves - Vega Squadron 3:1

W drugim BO5, walce o awans do fazy grupowej MSI 2019, zwycięzcy potrzebowali nieco więcej czasu na rozgrzewkę. Niekwestionowani faworyci oddali pierwszą grę po 45-minutowej walce, żeby dopiero później wygrać trzy kolejne.

Reklama
  • Phong Vu Buffalo - Vega Squadron 3:2

Mecz pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami fazy Play-In dostarczył nam dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Vega była o krok od reverse sweepa, zaskakując w trzeciej grze i odbijając się niemalże od dna.

Ostatecznie to jednak PVB wygrało całe spotkanie i wywalczyło sobie możliwość wystąpienia przed własną publicznością.

Faza grupowa MSI 2019 rozpoczyna się 10 maja.

Konkretniej, 10 maja o godzinie 12:00. W pierwszym BO1 zmierzy się ze sobą dwóch gigantów, G2 Esports i SKT. Jankos będzie miał okazję stanąć oko w oko z Fakerem, jednym z najpopularniejszych graczy League of Legends na świecie.

Szczegóły odnośnie MSI 2019

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące trwającego turnieju znajdziecie na Liquipedii - TUTAJ. Strona aktualizowana jest na bieżąco, podpatrzycie tam wyniki meczów, które przegapiliście albo dowiecie się, co czeka Was w kolejnych dniach.

Transmisje z MSI 2019

Wszystkie spotkania będą transmitowane na oficjalnych kanałach League of Legends na Twitch oraz YouTube.

Ponadto fani polskiego komentarza na pewno ucieszą się z informacji, że rozgrywki pokazywane są również na Polsat Games (https://www.twitch.tv/polsatgames).

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy