Reklama

IShowSpeed streamował z gwiazdą futbolu. Mówi o powrocie do Polski

Darren Jason Watkins Jr. znany szerzej jako IShowSpeed jest aktualnie jednym z najbardziej znanych influencerów na świecie. Amerykański twórca obecnie przebywa w Europie, gdzie podróżuje po różnych krajach, spotykając się ze znanymi osobami. Ostatnim gościem Amerykanina był słynny piłkarz.

IShowSpeed pokochał Polskę podczas europejskiej podróży

Amerykański gwiazdor przyleciał do Europy, by kibicować reprezentacji Portugalii podczas Euro 2024 w Niemczech. Watkins od wielu miesięcy nie ukrywa, że to Cristiano Ronaldo jest jego największym idolem, a na jednym ze streamów spotkał się nawet z legendą futbolu. IShowSpeed gościł także w rezydencji Ronaldo Nazario de Limy czy transmitował galę Złotej Piłki. Amerykanin jest zatem bardzo mocno kojarzony z futbolem. Regularnie na swoich transmisjach otwiera także paczki w trybie Ultimate Team gry EA Sports FC 24.

Reklama

Jednak, gdy jego ulubiona reprezentacja odpadła, ten kontynuuje swoją wycieczkę po Starym Kontynencie. Watkins spotkał się m.in. z najbardziej znaną piłkarką na świecie - Szwajcarką Alishą Lehmann, z którą to odwiedził jeden ze szwajcarskich salonów jubilerskich z najdroższymi zegarkami. Influencer także dwukrotnie gościł w Polsce. Najpierw w Warszawie, potem w Krakowie. Przy okazji tej drugiej wizyty "wbił" 26 milionów subskrypcji i nazwał Polskę "najlepszym krajem w Europie", a następnie potwierdził te słowa we wpisie w mediach społecznościowych.

Po wyjeździe z Polski, Watkins odwiedził Grecję, a następnie udał się do Włoch. Tuż przed pierwszym półfinałowym spotkaniem między Hiszpanią a Francją, Amerykanin spotkał się na streamie z niekwestionowaną legendą futbolu.

IShowSpeed zaprosił Ibrahimovicia na transmisję

Mowa o Zlatanie Ibrahimoviciu. Słynny szwedzki napastnik ugościł Amerykanina na stadionie San Siro w Mediolanie. Obaj mężczyźni zwiedzili szatnię legendarnego włoskiego obiektu, a następnie udali się do sklepu klubowego z pamiątkami. Tam amerykański streamer próbował pokazywać Szwedowi swoje umiejętności piłkarskie, choć te były na dosyć niskim poziomie, a próba dryblingu została szybko udaremniona przez Ibrahimovicia.

Streamer także podpisał "kontrakt" byłym napastnikiem m.in. AC Milanu czy FC Barcelony, który bardzo mocno podekscytował influencera. IShowSpeed ma pozostać jeszcze na trochę w Europie, by zmienić kierunek swoich podróży na Azję. Jednak podczas jednego z niedawnych streamów oznajmił, że wróci do Polski po raz trzeci i ma być to duże wydarzenie. W październiku Polska na PGE Stadionie Narodowym rozegra mecz z ukochaną przez Speeda Portugalią i wydaje się, że to właśnie wtedy gwiazdor po raz kolejny odwiedzi nasz kraj.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Zlatan Ibrahimović | Twitch | YouTube
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy