Reklama

IShowSpeed w końcu spotkał Cristiano Ronaldo!

Znany amerykański streamer IShowSpeed przyleciał do Europy na mecz ukochanej przez niego reprezentacji Portugalii. Okazuje się, że mężczyzna nie tylko miał okazję podziwiać Cristiano Ronaldo na boisku, ale także spotkał się z nim poza murawą. Nagranie z tego zdarzenia zrobiło furorę w sieci.

IShowSpeed, a właściwie Darren Watkins Jr. to jeden z najbardziej kontrowersyjnych twórców w internecie. Amerykanin wielokrotnie był banowany na platformie Twitch.tv i aktualnie jest usunięty na czas nieokreślony z serwisu zarządzanego przez Amazon. Mężczyzna słynie z bardzo kontrowersyjnych zachowań w sieci. Jego największą obecnie platformą do publikacji jest YouTube, gdzie wrzuca bardzo często swoje utwory muzyczne. Jeden z najbardziej znanych poświęcony został piłkarskim Mistrzostwom Świata w Katarze.

Amerykanin słynie z kibicowania reprezentacji Portugalii, a jego idolem jest Cristiano Ronaldo, o którym bardzo często wspomina podczas swoich transmisji. Jego znakiem charakterystycznym jest także występowanie publiczne w koszulkach piłkarskiej kadry Portugalii. Teraz w końcu doszło do spotkania streamera ze swoim piłkarskim wzorcem. Nagranie z tego zdarzenia robi wielką furorę w sieci.

Reklama

Portugalczyk pojawił się na meczu swojej reprezentacji narodowej w ramach eliminacji do Euro 2024. Gwiazdor rozgrywał mecz przeciwko Bośni i Hercegowinie, który ostatecznie został wygrany przez niego i kolegów 3:0. Ronaldo nie strzelił gola ani nie asystował, ale każdy mecz z jego udziałem budzi spore zainteresowanie.

Po meczu słynny "CR7" znalazł czas na to, by spotkać się z Watkinsem Jr. Streamer wręcz padł w ramiona swojemu idolowi, żywo reagując na jego przybycie. Jego ekscentryczne zachowanie nie może jednak dziwić, gdyż często podobnie zachowuje się podczas transmisji na żywo. Efektem spotkania było także wspólne zdjęcie. Media donoszą także, że obaj mężczyźni spotkali się również później, gdzie dołączyła także rodzina Portugalczyka.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo | Twitch
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy