Izako Boars uległo Defusekids

Izako Boars uległo holendersko-belgijskiemu składowi Defusekids w meczu w ramach ESEA Climber Cup. Porażka Polaków nie kończy marzeń o ESEA MDL.

Pierwsza mapa dostarczyła wielu emocji kibicom. Początek należał do drużyny z Beneluksu, która wyraźnie prowadziła na mapie Nuke po stronie terro. Później jednak losy się odwróciły i to Polacy na półmetku wygrywali 8:7.

Druga połowa po zaciętej walce zakończyła się odwrotnym wynikiem i o zwycięstwie musiała zadecydować dogrywka. W dodatkowych rundach wyraźnie lepsi byli rywale "Dzików", którzy ostatecznie wygrali całą mapę 19:15.

Overpass był jednak jednostronną mapą dla Defusekids. Holendersko-belgijski zespół nie miał żadnych problemów z rozbiciem Polaków. Dominacja na mapie miała przełożenie na wynik. Defusekids pokonało Izako Boars 16:8 i tym samym zepchnęli polski zespół do dolnej drabinki rozgrywek.

Izako Boars - Defusekids 0:2