Izako Boars w finale Winner of the Future 2017

Izako Boars wypełnia swoje zadanie podczas Winner of the Future 2017. Polska formacja awansowała do finału rozgrywek.

"Dziki" rozpoczęły zmagania w rywalizacji w czwartek. Polacy bardzo pewnie pokonali dwa zespoły, wygrywając grupę A. To sprawiło, że formacja miała dzień przerwy przed przystąpieniem do półfinału.

Do rywalizacji "iBoars" powróciło w sobotę, odbywając mecz ze Squared. Pierwsza mapa pojedynku nie zapowiadała świetlanej przyszłości dla podopiecznych Piotra "izaka" Skowyrskiego, którzy przegrali 16:5. Drugi plac gry wyglądał już zdecydowanie lepiej dla polskiej formacji, gdyż wyciągnęła ona wynik 16:12.

Tym samym doszło do decydującego starcia na mirage, gdzie pierwsza połowa należała zdecydowanie do "dzików", ponieważ wygrały one 12:3. W drugiej części gry Serbowie powoli odrabiali straty, lecz Kamil "kamil" Kamiński i spółka nie roztrwonili całej przewagi, doprowadzając mecz do końca.

Izako Boars - Squared 2:1 (5:16 - nuke, 16:12 - train, 16:12 - mirage)

Decydujący bój o zwycięstwo w turnieju "iBoars" rozegra w niedzielę o godzinie 10:00.