Reklama

Reklama

Jak działa system kamuflaży w Call of Duty: Modern Warfare 2?

Kamuflaże to od wielu lat główna motywacja weteranów Call of Duty do regularnego grindu gier publicznych. Nie inaczej jest w Modern Warfare 2, gdzie na graczy czekają cztery rodzaje specjalnych kamuflaży. Oto, jak je odblokować.

Kamuflaże w Call of Duty: Modern Warfare 2 podzielono na Base Camo i Mastery Camo. Pierwszy rodzaj, kamuflaże bazowe, odblokowujemy na wszystkich broniach, kończąc jakieś wyzwanie. Kamuflaże mistrzowskie z kolei są przypisane do konkretnej broni. Musimy wykonać więc nią serię zadań, żeby używać na niej Mastery Camo.

Gold Camo

Podobnie jak w wielu poprzednich odsłonach, Gold Camo wymaga odblokowania wszystkich bazowych kamuflaży dla konkretnej broni. Każdy z nich rzuca graczowi inne wyzwanie, a ich liczba zależy od interesującego nas SMG czy karabinu.

Reklama

Zadania na bazowe kamuflaże są w Call of Duty: Modern Warfare 2 wyjątkowo proste. Grind po kamuflaże w Vanguardzie był wyjątkowo męczący, regularnie stawiał gracza w niewygodnych sytuacjach i im mniej użyteczna była broń, tym więcej powodowała frustracji. MW2 podchodzi do tematu dużo bardziej racjonalnie.

Złoty kamuflaż odblokowany jest po zdobyciu wszystkich bazowych kamuflaży.

Platinum Camo

Platynowe kamuflaże są powiązane już nie z konkretną bronią, tylko z całą kategorią. Wewnątrz danej kategorii (Assault Rifle, Battle Rifle czy SMG) musimy odblokować złote kamuflaże na konkretnej liczbie broni. Liczba ta zależy od wybranej kategorii.

Po odblokowaniu złotego kamuflażu musimy zrobić jeszcze specjalne wyzwanie Gold Camo Challenge, zazwyczaj wymaga ono eliminowania przeciwników z założonym Gold Camo. Po ukończeniu tego zadania dostajemy progres do odblokowania Platinum Camo w danej kategorii.

Polyatomic Camo

Analogicznie działa kamuflaż Polyatomic. Musimy odblokować platynowy skin na 51 broniach w Call of Duty: Modern Warfare 2 i na każdym z nich ukończyć zadanie Platinum Camo Challenge. Po 51 zrobionych wyzwaniach w nasze ręce trafia Polyatomic Camo i odblokowujemy ostatnią część grindu.

Orion Camo

Ostatnim rodzajem mistrzowskich kamuflaży jest Orion. Podobnie jak w przypadku poprzednich kilku kroków, musimy ukończyć 51 zadań Polyatomic Camo Challenge.

Jeżeli rozpoczynacie grind po kamuflaże dłużej po premierze gry, warto mieć na uwadze, że progres do wszystkich powyższych kroków zaliczają bronie dodawane w trakcie rozwoju Call of Duty: Modern Warfare 2. Z czasem do gry trafiać będą chociażby nowe karabiny maszynowe i jeżeli któryś z nich bardziej przypadnie Wam do gustu, możecie zignorować niektóre bronie z podstawowej wersji gry.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy