Reklama

Jak odblokować MG 82 i C58 w Call of Duty: Black Ops Cold War?

​W Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone oficjalnie rozpoczął się sezon czwarty. Graczom rozpoczynającym dopiero swoją przygodę z grą postanowiliśmy przypomnieć, jak odblokowuje się nowe bronie dodawane do Call of Duty z każdym sezonem.

Fani Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone mają ręce pełne roboty. Ledwo skończyliśmy levelować ostatni Battle Pass, a Treyarch wprowadza już następny, pełny kosmetycznych przedmiotów do odblokowania. Od czasów Modern Warfare rozpoczęła się również tradycja dodawania dwóch broni do każdego nowego Battle Passa.

W czwartym sezonie do asortymentu broni dołączają MG 82 i C58. MG 82 to automatyczny light machine gun, który ma duży zapas amunicji, najwyższą szybkostrzelność w tej klasie i ma być stosunkowo łatwy do kontrolowania. W teorii nowe LMG zapowiada się na doskonałą broń do multiplayera, gdzie odległości nie są aż tak duże jak w Warzone i liczy się prędkość przyciągania broni do oka oraz szybkostrzelność.

Reklama

C58 to z kolei kolejny karabin maszynowy. Broń ma strzelać wolniej niż pozostałe bronie tego rodzaju, ale w zamian za to zadawać większe obrażenia na bliższym dystansie. Pociski lecą dosyć szybko, a stabilny odrzut znacząco ułatwi kontrolowanie broni.

MG 82 odblokowuje się już na 15 poziomie Battle Passa, a C58 na 31. Podobnie jak w poprzednich sezonach, bronie znajdują się w darmowej części przepustki. Jeżeli zależy Wam wyłącznie na przetestowaniu nowego LMG i AR, nie musicie wydawać na grę żadnych pieniędzy.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje