Reklama

Reklama

Jak oglądać multiplayer reveal Call of Duty: Vanguard?

​Nadchodzi jeden z najważniejszych momentów w roku kalendarzowym Call of Duty. Już dzisiaj o 19:00 Sledgehammer Games zaprezentuje szczegóły trybu multiplayer swojej nowej produkcji, Call of Duty: Vanguard.

Co, gdzie i jak?

Multiplayer reveal to tradycja w świecie Call of Duty. Co roku deweloper odpowiedzialny za nadchodzącą odsłonę gry poświęca całą transmisję wyłącznie trybowi multiplayer. Fani standardowego 6v6 mogą wtedy poznać motywacje deweloperów, wgłębić się w świat nowego Call of Duty i zacząć budować oczekiwania.

Oficjalny pokaz multiplayera Call of Duty: Vanguard odbędzie się 7 września o 19:00 polskiego czasu. Nie wiemy jeszcze dokładnie, gdzie odbędzie się transmisja, ale dla bezpieczeństwa warto obserwować kanały Call of Duty na Twitchu (https://www.twitch.tv/callofduty) oraz YouTube (https://www.youtube.com/c/CallofDuty/videos).

Reklama

Połączenie Modern Warfare 2019 z World War II

Nie wiemy jak na razie zbyt wiele o multiplayerze Call of Duty: Vanguard. Do tej pory posiadacze PlayStation mieli okazję spróbować swoich sił w Champion’s Hill, nowej wersji Gunfighta. Chociaż tryb jest całkiem przyjemny i wprowadza nieco różnorodności do klasycznego 2v2 lub 3v3, gameplay wzbudził nieco wątpliwości w weteranach Call of Duty.

Vanguard został błyskawicznie ochrzczony mianem "Modern Warfare 1.5". Rozgrywka mocno zwolniła, time to kill jest bardzo szybki, a wprowadzone pierwszy raz w historii serii zniszczenia pozostawiają wiele do życzenia. Dawały się również we znaki ogromne problemy z widocznością. Gdyby tego było mało, wrócił sprint taktyczny, a ustawienia alphy sugerowały brak FOV oraz powrót znienawidzonych przez społeczność CoD-a drzwi.

Chociaż alpha oraz liczne plotki wskazują na powrót do wielu mechanik z Modern Warfare, społeczność czeka, aż głos w sprawie wreszcie zabierze Sledgehammer Games. Powinniśmy zobaczyć jakiś dłuższy gameplay, poznać nowy system modyfikacji broni i dowiedzieć się, czy faktycznie twórcy przygotowują na premierę aż 20 różnych map.

Jak przystało na nowe Call of Duty, jest kilka tematów, które wracają przed każdą zapowiedzią kolejnej odsłony serii. Głównym z nich jest oczywiście League Play. Skoro zobaczymy w akcji Vanguard, ujrzymy liczne bronie i tryby gry, dobrze byłoby wiedzieć, jak szybko tryb rankingowy trafi do nowego CoD-a. Ważnym tematem będzie również integracja z Warzone, która od Modern Warfare stała się nieodłącznym tematem dyskusji wśród fanów Call of Duty.

Miłośnicy esportu powinni zwrócić też uwagę na trzeci tryb obok S&D oraz Hardpointa, który mógłby trafić do Call of Duty League. W Modern Warfare była to dominacja, błyskawicznie znienawidzona przez większość widzów. W minionym sezonie oglądaliśmy z kolei Control, dużo lepszy tryb regularnie dopracowywany przez Treyarch. Razem z powrotem Sledgehammer do tworzenia Call of Duty może jednak wrócić Capture the Flag. 

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Vanguard

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy