Reklama

Reklama

Jak oglądać pierwszy turniej Cracked Creators w Warzone?

​Rok 2022 rozpoczął się już na dobre, skończyły się przerwy świąteczne, deweloperzy wrócili do pracy, a razem z nimi turnieje esportowe. Za kilka dni profesjonalistom nadarzy się kolejna okazja, żeby wziąć udział w turnieju Call of Duty: Warzone.

Seria turniejów Cracked Creators to efekt współpracy BoomTV i TST, twórców od wielu lat związanych z OpTic Gaming. W puli nagród nowego turnieju znalazło się aż 15 tysięcy dolarów. Rozgrywki rozpoczną się 24 stycznia o 21:00 i mają podsumować cały styczeń w wykonaniu Cracked Creators.

Podobnie jak poprzednie turnieje z tej serii, transmisję można oglądać na kanale Hitchariide na Twitchu. Team Summertime regularnie streamuje tam Halo oraz Call of Duty. Turnieje są zawsze dla nich doskonałą okazją, żeby odpocząć na chwilę od rywalizacji i skomentować starania innych zawodników.

Reklama

Cracked Creators cały czas utrzymuje swój nietypowy format rozgrywek, który w oczach wielu widzów czynił te turnieje wyjątkowymi. Ma on połączyć jednego profesjonalnego gracza Warzone z content creatorami. W teorii to rozwiązanie brzmi bardzo dobrze, ale praktyka pokazała, że sporo zależy tutaj od organizacji. Kiedy stawką jest 15 tysięcy dolarów, granica pomiędzy profesjonalistą a content creatorem zaczyna się zacierać. Nie wiadomo jak traktować niektórych streamerów, którzy kiedyś rywalizowali w CDL, a teraz skupiają się na tworzeniu contentu.

Pełna lista uczestników uformuje się prawdopodobnie na chwilę przed rozpoczęciem turnieju. Niecierpliwych fanów Warzone zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych. Hitch na swoim Twitterze będzie bez wątpienia na bieżąco informował o tym, kogo możemy spodziewać się w poniedziałkowym turnieju.

Najlepsze tematy

Reklama