Reklama

Reklama

Jak zaprezentują się polskie Illuminar i HONORIS w pierwszym dniu eliminacji?

​Faza grupowa Esport Tour 2022 Series #2 trwa! Zakończyły się rozgrywki w Grupie B, a drużynami, które awansowały z niej wprost do ćwierćfinałów okazały się reprezentująca Danię Tricked i B8 reprezentująca Ukrainę.

Dzisiaj wyruszy przedostatnia grupa, w której zobaczymy aż dwa polskie teamy. W pierwszym spotkaniu, które rozpocznie się już o 10:00 na kanale Twitch CyberwolvesTV, z przeciwnikami z formacji Sangal zmierzą się zwycięzcy poprzedniej serii - Illuminar Gaming. Czy mistrzowie będą mieli szansę na obronę tytułu w finale? Wiele zależy od wyników dzisiejszych rozgrywek.

W drugim openerze także zobaczymy rodaków. Znanej już publiczności Esport Tour 2022, angielskiej formacji Into The Breach, czoła stawi HONORIS. Obie drużyny miały już szansę dać popis swojej techniki w kwietniowej edycji turnieju, dlatego wybór faworyta tego starcia nie jest łatwym zadaniem.

Reklama

Po obu meczach otwierających, zwycięzcy spotkają się w meczu o pierwsze miejsce Grupy B. Czy już dzisiaj popołudniu będziemy oglądać pierwsze w tej serii derby Polski? Czy zagraniczne drużyny nie dopuszczą do jednoznacznej dominacji Polaków? Walka zapowiada się ekscytująco. Jedno jest pewne - już dziś poznamy drużynę, która awansuje do fazy play-off i zdobędzie szansę na wielki finał.

Transmisja z meczu Illuminar Gaming vs Sangal rozpocznie się już o 10:00 na kanale Twitch twitch.tv/cyberwolvestv:

Faza grupowa potrwa do 29 czerwca włącznie, a 1 lipca rozpoczną się ćwierćfinały. Dokładny rozkład grup i harmonogram rozgrywek dostępny jest na HLTV.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy