Reklama

Reklama

Jak zdobywać dropy w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 za oglądanie CDL?

Call of Duty League powróciło w wielkim stylu, a razem z nim dropy. Profesjonalne rozgrywki COD-a przeniosły się tym razem na Twitcha, co pozwoliło Activision zacząć regularnie nagradzać widzów za oglądanie wszystkich transmisji.

Jak zdobywać dropy do Call of Duty: Modern Warfare 2?

Przez ostatnie trzy lata Call of Duty League było dostępne ekskluzywnie na YouTube Gaming. Activision wzięło do platformy potężne pieniądze w ramach za tę umowę, która dobiegła końca razem z sezonem Call of Duty: Vanguard.

Przed rozpoczęciem sezonu MW2 wydawca stanął przed ciężkim wyborem i postanowił powrócić na platformę Amazonu. W tym roku profesjonalne rozgrywki Call of Duty: Modern Warfare 2 oglądać można wyłącznie na Twitchu.

Reklama

Zaznajomieni z platformą gracze wiedzą doskonale, jak działa system dropów. Aby z niego skorzystać, trzeba udać się do zakładki Connections w ustawieniach profilu Twitch i znaleźć tam Call of Duty. Przy nazwie gry będzie opcja połączenia konta Activision z Twitchem.

Po przejściu przez wszystkie etapy tego procesu, na tym koncie Twitch będziecie mogli zarabiać dropy. Podczas Call of Duty League nagrody będą trafiać do waszego ekwipunku co dwie godziny. Co dwie godziny trzeba więc wejść w zakładkę Drops i odebrać tam zdobyte przedmioty, żeby zacząć zdobywać kolejne atrakcje.

Kiedy aktywne są dropy w Call of Duty League?

Dropy będą dostępne prawdopodobnie w tym roku przez większość sezonu Call of Duty League, ale jak na razie Activision potwierdziło kalendarz na grudzień.  Od 2 do 18 grudnia 2022 roku będzie można zdobywać nagrody za oglądanie wszystkich meczów CDL.

Ponadto Activision przewidziało specjalne nagrody kosmetyczne podczas konkretnych, większych wydarzeń Call of Duty League. Pierwsze ekskluzywne nagrody trafiły już do graczy podczas weekendu otwarcia, który rozpoczął się 2 grudnia. Podobnie sytuacja będzie wyglądać od 15 do 18 grudnia, na kiedy zaplanowano pierwszy Major.

Co można zdobyć za oglądanie CDL?

Dropy za oglądanie Call of Duty League podzielone są na kilka kategorii. Pierwsza z nich to nagrody możliwe do odblokowania od 2 do 18 grudnia na transmisji CDL. Co dwie godziny będzie można odebrać 30-minutowy token na podwójne doświadczenie do broni oraz konta, które trafi od razu do MW2 i Warzone. Łącznie tokeny można odebrać siedem razy, do 14 godzin spędzonych na Twitchu.

Ponadto specjalne nagrody przewidziano na każdy dzień transmisji. Kolejne dropy będą dostępne od 15 do 18 grudnia. W każdy dzień, po obejrzanych 30, 60 i 120 minutach będzie można odebrać ekskluzywne nagrody. Zazwyczaj są to kolejne tokeny oraz drobne przedmioty kosmetyczne pokroju emblemów i charmów.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy