Reklama

Jankos zdradza swoje plany na przyszłość po Mistrzostwach Świata

​Polski zawodnik i jeden z najlepszych junglerów na świecie w nowym filmie na swoim kanale YouTube opowiedział o swoich planach na nadchodzące miesiące. Chociaż Jankos uznał, że wreszcie zasłużył na chwilę odpoczynku, planuje wciąż tworzyć content dla swoich fanów.

Mimo że tytuł "NO CÓŻ..." mógłby sugerować bardziej przygnębiające wnioski z minionych Mistrzostw Świata, Jankos wydaje się zadowolony z osiągniętego wyniku. Przemyślał sobie cały turniej, a FPX ostatecznie uznaje za lepszą drużynę, która pokonała ich swoimi indywidualnymi umiejętnościami. Chociaż jest zawiedziony finałowym spotkaniem, przyznaje również, że był to bez wątpienia najlepszy rok w jego karierze.

Bardzo możliwe, że również ze względu na to postanowił odpocząć chwilę od League of Legends i zorganizować sobie dłuższe wakacje. Jankos już wczoraj wyleciał do Japonii, gdzie spędzi 10 dni, po czym uda się do Wietnamu na kolejny tydzień.

Reklama

W krótkim materiale na swoim kanale YouTube zapowiedział również powrót do regularnego tworzenia zawartości, również podczas trwającego właśnie urlopu. Pod nowym materiałem można zadawać pytania do nadchodzącego Q&A, przez następne tygodnie na kanale ma również pojawić się kilka gameplayów, a po powrocie w grudniu z powrotem zobaczymy Jankosa na anglojęzycznych streamach.

Co ciekawe, polski zawodnik kończy film, obiecując, że w przyszłym roku spróbuje ponownie osiągnąć sukces. Nie jest to oczywiście jednoznaczne potwierdzenie przyszłości Jankosa, na co będziemy musieli pewnie jeszcze trochę poczekać, jednak Polak zdaje się do nadchodzących miesięcy podchodzić bardzo pozytywnie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Marcin 'Jankos' Jankowski

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy