Reklama

Reklama

John Cena trafi do Fortnite?

​Fortnite spróbuje niedługo otworzyć się na zupełnie nową społeczność. Gwiazda wrestlingu, John Cena, zdjęciem na Instagramie zasugerował, że może czekać go współpraca z popularnym battle royale Epic Games.

Wrestling cieszy się w Stanach Zjednoczonych ogromną popularnością. Miliony fanów oglądają, jak poprzebierani w kolorowe kostiumy zawodnicy robią na ringu show. Walka między nimi trwa zarówno na arenach, jak i na social mediach. Zaangażowanych w konflikty między zawodnikami są tłumy ludzi, wybierające swoich faworytów i obstawiające nawet ich nadchodzące starcia.

Nic więc dziwnego, że Fortnite chce przedstawić się tej ogromnej społeczności. Przynajmniej taki scenariusz sugeruje jeden z ostatnich postów na Instagramie Johna Ceny.

Reklama

Gwiazda WWE poszłaby tym samym w ślady Dwayne’a Johnsona, który w Fortnite zawitał pod postacią The Foundation. Nie wiemy jeszcze dokładnie, jakie plany ma Epic Games względem Johna Ceny. Jeden scenariusz to oczywiście jego skin w sklepie gry.

Postać Johna Ceny jest na tyle rozpoznawalna, że wielu graczy na pewno chętnie wcieli się w słynną postać WWE. Cena jest jednak również częścią uniwersum DC, z którym Fortnite ma dosyć długą już historię. Może być to dalszy rozwój tej współpracy i do sklepu trafiłby skin Peacemakera.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy