Reklama

Kolejne zmiany w Actina PACT

​Skład Actina PACT przechodzi kolejne rewolucje kadrowe. Tym razem z miejscem w składzie pożegnali się Piotr "morelz" Taterka oraz Adrian "IMD" Pieper.

2019 rok jest dość burzliwy dla zawodników PACTU. Głównym powodem takiego obrotu sprawy był fakt, że najpierw Kamil "Sobol" Sobolewski, a potem Arkadiusz "Vegi" Nawojski" byli testowani przez Virtus.pro. Ostatecznie angaż w "Niedźwiedziach" otrzymał drugi z wymienionych zawodników.

Z tego powodu drużyna musiała znaleźć nowego zawodnika. Szybko na testy trafił "morelz", wraz z którym dołączył trener - "IMD". Obaj po okresie testowym otrzymali kontrakty od organizacji. Ostatecznie jednak niedługo byli oni członkami PACTU, gdyż w środę przestali być oni członkami organizacji.

Reklama

Szerzej całą sprawę na swoim profilu na Facebooku opisał Taterka. - Z dniem dzisiejszym opuszczam PACT. Krótko i na temat - pogadaliśmy na spokojnie z chłopakami i ustaliliśmy że musimy się rozstać. Przez te kilka miesięcy wyniki nie były kolorowe jedynie przebłysk na Tricked w finale esea o MDL ale to nie to co chcieliśmy osiągać razem i każdy się z tym zgadza.

Wiem, że kiedy chce się zrobić team trzeba ciężko pracować i małymi kroczkami piąć się w górę ale u nas były za duże wtopy, przegrywanie na jakieś słabe mixy w przeróżnych qualsach co było bardzo częste. Atmosfera w teamie najlepsza jaka może być ale brak chemii w gierce (pisownia oryginalna) - napisał były już zawodnik formacji.

Na razie nie wiadomo, jaką zespól ma przed sobą przyszłość. W kuluarach mówi się, jakoby niepewną pozycję w składzie posiadał Patryk "Sidney" Korab. Co do nowego zawodnika, już pojawiają się spekulacje w sprawie. Kapitan zespołu - Dawid "lunAtic" Cieślak zapowiada z kolei, iż jest podekscytowany nowym line-upem. Na razie jednak nie pojawiają się żadne konkretne wiadomości związane z tematem

ESPORTER
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy