Reklama

Reklama

Kolejny sezon Fortnite pod znakiem Iron Mana?

​Coraz więcej informacji dowiadujemy się na temat nadchodzącego sezonu w Fortnite: Battle Royale. Wiele wskazuje na to, ze postacią przewodnią kampanii będzie jeden z bohaterów komiksów i filmów Marvela - Iron Man. W związku z tym do gry ma trafić kilka elementów związanych z serią o superbohaterach.

Kim jest Iron Man?

Iron Man to jedna z czołowych postaci uniwersum Marvela. Początki jego sięgają 1963 roku i wydania Tales of Suspense Vol 1 #39. Od tego czasu przez ponad 60 lat Iron Man pojawił się w ogromnej liczbie różnych produkcji.

W 2008 roku po raz pierwszy ta postać pojawiła się na wielkim ekranie - wówczas do kin weszła pierwsza część filmu "Iron Man" w reżyserii Jona Favreau’a. Od tego momentu aż jedenastokrotnie widzowie mogli oglądać tego superbohatera w kinach. Po raz ostatni w Avengers: Koniec Gry w 2019, kiedy saga o Avengersach została zakończona.

Reklama

Iron Man pojawiał się także w wielu grach wideo. Początki growej przygody tej postaci sięgają aż 1991 roku, kiedy to tytuł "Captain America and The Avengers" był dostępny na konsolach takich jak NES czy Game Boy. Wiele wskazuje na to, że niebawem znów ulubieniec wielu milionów fanów produkcji Marvela wejdzie do wirtualnego świata. Przecieki pojawiające się w internecie sugerują, że niedługo trafi on do produkcji Epic Games.

Superbohaterowie częścią Fortnite

Fortnite: Battle Royale, bo o tej produkcji mowa, słynie od lat ze współpracy ze studiem Marvela. Już przed laty pojawiały się kooperacje przy okazji premiery filmów o Avengersach. Jedną z koronnych współprac było utworzenie specjalnego trybu dla Thanosa, gdzie celem było zdobycie rękawicy i posiadanie supermocy.

Dzięki temu Fortnite stał się jedną z bardziej kojarzonych gier, w której zagościły postaci z Marvela. Teraz różne przecieki sugerują, ze czwarty sezon będzie mocno marvelowski. Jedną z głównych tematyk ma być postać Iron Mana. A to nie jedyne informacje, które poznaliśmy.

Do gry ma zostać wprowadzone nowe auto. Według przecieków, ma ono nawiązywać kolorystyką i symbolami do superbohatera. Ponadto bardzo prawdopodobna jest nowa skrzynka. Otwarcie jej ma zapewniać moc. Rzekomo ma ona odbierać rywalowi aż 150 punktów życia. Na razie nie znamy jednak jej szczegółów.

Niemniej jednak te zapowiedzi brzmią bardzo interesująco. Mogą sprawić, że kolejni fani sagi Marvela zainteresują się Fortnite’m, a tym samym baza graczy czołowego tytułu od Epic Games powiększy się po ostatnich spadkach na rzecz innych tytułów pojawiających się na rynku.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy