Reklama

Komiks Batmana zapowiedział ekskluzywny skin w Fortnite

​Epic Games nie próżnuje. W bardzo dosadny sposób komiks z Batmanem w roli głównej zdradził kolejny skin w Fortnite.

Fortnite ma na swoim koncie już bardzo wiele crossoverów. Widzieliśmy koncerty, Thanosa i liczne filmy promowane wewnątrz popularnego battle royale. Epic poczyniło ostatnio kolejny krok do przodu w tym kierunku i zdecydowało się na udział swojej gry w komiksie Batmana.

W wyniku tej wyjątkowej współpracy powstaje komiks Batman Fortnite Foundation, w którym nowy bohater ze świata battle royale zawita do superbohaterskiego uniwersum. Jeden z insiderów gry opublikował ostatnio na Twitterze okładkę tego komiksu.

Reklama

Fani zaczęli bliżej przyglądać się okładce i zastanawiać nad skinem, który ma zadebiutować w zestawie razem z pierwszym zeszytem komiksu. Wiele osób zainteresowały w rezultacie nie postaci na pierwszym planie, ale ten większy bohater w tle. Gracze widzą tutaj potencjał na nowy skin do Fortnite.

Jeżeli sugerujemy się poprzednim eventem Fortnite x DC, większość postaci z okładki powinna zawitać ostatecznie do gry. W wyniku poprzedniego crossoveru do Fortnite trafił nie tylko Batman, ale również Harley Quinn i Catwoman.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje