Reklama

Reklama

Kontrowersyjna gwiazda Twitcha apeluje o pomoc w sprawie TikToka

​Jenelle Dagres, znana w sieci pod pseudonimem "Indiefoxx" jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych streamerek. Po kilku tymczasowych blokadach kont na Twitch.tv, kobieta została usunięta permanentnie z serwisu. Okazuje się, że podobny los może podzielić na popularnym TikToku. Wiele osób zgłasza jej kolejne działania, a ta prosi o wsparcie i pomoc.

Mieszkanka Los Angeles od wielu miesięcy budzi ogromne kontrowersje. Najbardziej znana jest z transmitowania w serwisie Twitch.tv. Jednym z jej talentów jest śpiew i bardzo dobra gra na gitarze. Jednak nie to było czynnikiem, dzięki któremu zdobyła największą rozpoznawalność w sieci.

Kobieta podczas nadawania bardzo często ubierała się w skąpe stroje, a także była jedną z najsłynniejszych influencerek, które dołączyły do "basenowego trendu", czyli nadawania z dmuchanego basenu w samym stroju kąpielowym. Różne jej działania przyczyniły się do tego, że Twitch aż sześciokrotnie zbanował kobietę.

Reklama

Cierpliwość ludzi z Amazona jednak miała swoje granice. Po kolejnych naruszeniach regulaminu, zdecydowano, że należy permanentnie usunąć Amerykankę z serwisu. Od wtedy "Indiefoxx" głównie była dostępna na YouTube, Instagramie oraz TikToku. Dla dorosłych widzów przeznaczony był serwis OnlyFans, gdzie influencerka publikowała erotyczne treści.

Jednak Kalifornijka w ostatnim czasie boryka się z dużym problemem na TikToku. Okazuje się bowiem, że fala trolli masowo zgłasza konto "Indiefoxx". Kobieta na TikToku posiada ponad 400 tysięcy obserwujących. Niestety wśród nich jest wielu wrogów, którzy bezpodstawnie - według niej - zgłaszają konta. Administracja rzekomo nie weryfikuje tego, a kobieta miała odwoływać się od ostrzeżeń.

"Odwoływałam się, ale zespoły moderacji po prostu zakładają, że to, co mówią trolle, jest prawdą i nawet nie sprawdzają" - stwierdziła gwiazda. Jak na razie konto jest aktywne i nie wiadomo, czy zostanie w ogóle zbanowane.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL