Reklama

Reklama

​Kontrowersyjna streamerka zbanowana na Twitchu za... robienie przysiadów

Ostatnia transmisja prowadzona przez popularną gwiazdę Twitcha działającą w tym serwisie pod pseudonimem "KiaraaKitty" nie skończyła się pomyślnie. Kontrowersyjna celebrytka najprawdopodobniej pokazała do kamery zbyt dużo. Administracja serwisu nałożyła na nią kolejną już banicję.

KiaraaKitty prężnie działa na Twitchu już od kilku lat. Streamerce przez okres działalności udało się zgromadzić ponad 360 tys. obserwujących, co również przekłada się na to, że transmisje przez nią prowadzone potrafią przyciągnąć spore rzesze fanów.

Chinki nie możemy jednak zaliczyć do grona twórczyń, wokół których nie narosło kontrowersji. W przeszłości kobieta oskarżana była m.in. o manipulowanie i oszukiwanie samotnych mężczyzn. KiaraaKitty miała szukać zdesperowane, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej osoby, by następnie je zwieść i próbować wyciągnąć od tych osób pieniądze.

Reklama

Ponadto Chinka prężnie działa również w serwisie OnlyFans. Nie jest tajemnicą, że rzeczony portal to swoista przystań dla wielu streamerek chcących wygenerować ogromne zarobki z działalności opartej o znamiona erotyki czy tzw. soft porno.

Z administracją serwisu Twitch KiaraaKitty także ma już na pieńku. Podczas swojej długiej działalności Chinka otrzymała już cztery zawieszenia konta, z czego ostatnie z nich przypadło na ostatniej transmisji. Powód banicji nie jest znany. Zrodziło się jednak sporo spekulacji, że bezpośrednią przyczyną może być robienie przysiadów, będąc odwróconą do obiektywu kamery.

Pierwsze doniesienia wskazują też o tym, że mógł być to permanentny ban nałożony na KiaraaKitty. To w konsekwencji oznaczałoby, że już nigdy nie zobaczymy Chinki na Twitchu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy