Reklama

Reklama

Kulojazd może zostać wyłączony z Fortnite

​Kulojazd jest jednym z najbardziej popularnych środków lokomocji w świecie Fortnite: Battle Royale. Dlatego też, wszelkie błędy związane z tym przedmiotem są bardzo szybko wychwytywane przez graczy. Nie inaczej jest teraz, gdy pojawił się problem z niewidzialnością.

Kulojazd w swojej przeszłości już sprawiał problemy graczom i został wyłączany czasowo z serwerów gry. Szybko jednak powrócił i jest jednym z najczęściej używanych środków lokomocji w całym uniwersum od Epic Games. Teraz gracze zwrócili uwagę na bardzo poważną usterkę, którą może wykorzystać nieświadomie gracz, który właśnie porusza się pojazdem, o którym mowa.

Mianowicie w niektórych momentach Kulojazd potrafi zniknąć, a wraz z nim cała postać gracza. Problem w tym, że zawodnik który "zniknął" nadal może strzelać i korzystać ze wszystkich opcji będąc niewidzialnym. Jest to duży problem, który trzeba naprawić.

Reklama

Na razie nie wiadomo czy i jeśli tak, to kiedy zostanie wyłączony Kulojazd. Do tej pory Epic Games nie odniosło się do problemu zgłaszanego przez wielu graczy na całym świecie.

Zapewne wiadomość dotarła już do twórców ze Stanów Zjednoczonych i monitorują problem, by znaleźć rozwiązanie na ten poważny błąd. Jeśli usterka zostanie zdiagnozowana, prawdopodobnie pojazd zostanie wyłączony na jakiś czas z serwerów, a następnie przywrócony przy okazji jednej z kolejnych aktualizacji.

Póki co gracze mogą cieszyć się z Kulojazdu na serwerze. Czy to się niebawem może zmienić? Przekonamy się już prawdopodobnie o tym wkrótce.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy