Reklama

Lara Croft pojawi się w świecie Call of Duty!

Crossoverów w Call of Duty ciąg dalszy. Activision zapowiedziało, że niedługo pod postacią nowego operatora do Warzone i Modern Warfare 2 trafi Lara Croft.

Data premiery Lary Croft w Warzone

Na razie nie wiemy niestety, kiedy dokładnie Lara Croft ma zadebiutować w Warzone i Modern Warfare 2. Post na blogu PlayStation z 27 lipca sugerował jednak, że nowy operator może trafić do gry w ramach aktualizacji z okazji połowy sezonu. Najbliższym takim wydarzeniem będzie Season 5 Reloaded zaplanowany na końcówkę sierpnia.

Jak odblokować Larę Croft?

Ze względu na brak oficjalnych informacji ze strony Activision, w tej kwestii możemy sugerować się poprzednimi crossoverami. Lara Croft najprawdopodobniej pojawi się w sklepie z mikrotransakcjami Call of Duty: Warzone i Modern Warfare 2. Poprzednie skiny tego typu kosztowały 2400 CoD Points, czyli ok. 24 Euro.

Reklama

O ile Activision nie planuje żadnych drastycznych zmian do swojego dotychczasowego sposobu monetyzacji Call of Duty, bohaterka Tomb Raidera zadebiutuje razem z zestawem kosmetycznych przedmiotów. Oprócz skina do operatora dostalibyśmy w takiej sytuacji jakąś zawieszkę do broni, emblem czy schemat do broni, wszystko z tym samym motywem przewodnim.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy