Reklama

Reklama

Łatka Apex Legends dodaje strzelnicę i duety

​Opublikowana wczoraj aktualizacja do sieciowej strzelanki Apex Legends po raz kolejny przywraca możliwość grania w duetach - nadal tylko na ograniczony okres. Do tego długo oczekiwana strzelnica do testowania uzbrojenia oraz... całkiem interesujący błąd, pozwalający atakować już przed meczem.

Sieciowa strzelanka Apex Legends od samego początku stawiała na rywalizację w drużynach, w przypadku braku znajomych dobierając nam losowych nieznajomych z całego świata. Gracze od samego początku dopraszają się także o możliwość samotnej zabawy, jak w PUBG czy Fortnite.

Taka opcja została wkrótce wprowadzona, ale tylko w ramach wydarzenia specjalnego. Teraz podobnie jest z duetami. W parach zagramy wyłącznie w okresie od 5 do 19 listopada, a więc dokładnie dwa tygodnie. Po tym okresie wrócimy do standardowych zmagań.

Reklama

Łatka oznaczona numerem 3.1 to także inne wartościowe dodatki, w tym strzelnica, o którą gracze także dopraszali się już od dłuższego czasu. W specjalnej lokacji możemy poćwiczyć celowanie, a specjalnie przygotowano ośrodek obejmuje wszystkie dostępne w grze bronie i dodatki.

W ten sposób bez ryzykowania śmierci na serwerach możemy wypróbować dowolną kombinację narzędzi zniszczenia, by dokładnie wiedzieć, czego szukać już podczas meczu. Na strzelnicę wybierzemy się samotnie, lecz możliwa jest także zabawa drużynowa ze znajomymi.

Ciekawostką jest wspomniany na wstępie błąd. Okazuje się bowiem, że podczas ekranu ładowania przed meczem możemy... atakować przeciwników. Czasu jest niewiele i nie zdążymy ich zabić, zwłaszcza, że nie posiadamy jeszcze żadnego wyposażenia, lecz wystarczy na ich przewrócenie.

Co jeszcze bardziej interesujące, błąd pozwala także ranić towarzyszy z zespołu, nawet pomimo faktu, że w Apex Legends "przyjacielski ogień" jest przecież domyślnie wyłączony we wszystkich trybach. Twórcy z Respawn Entertainment zapewne szybko załatają problem.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy