Reklama

Reklama

League of Legends doczekało się swojego własnego spin-offa

​Nowy projekt Riot Games nazywa się Mageseeker i jest spin-offem League of Legends. Wiemy o tym dzięki ujawnionym właśnie, nieoficjalnym informacjom.

Informacja o Mageseeker wyciekła za sprawą koreańskiego urzędu, który przyznaje grom kategorie wiekowe. Wygląda na to, że Riot Games (a właściwie Riot Forge, wydawca należący do Riot Games) pracuje nad kolejnym spin-offem League of Legends. Jest to już kolejny projekt tego typu, jaki został ujawniony w ciągu ostatnich kilku miesięcy, po wcześniejszymLeague of Legends Story.

Reklama

Aktualnie do serii tej należą dwie wydane gry - Ruined King i Hextech Mayhem, czyli odpowiednio turowe RPG od Airship Syndicate i gra rytmiczna od Choice Provisions. Jednak ich oceny wśród społeczności graczy były dość mieszane, bo wiele osób uznało, że średnio pasują do całego uniwersum zbudowanego wokół popularnego LoLa. Jak widać jednak, Riot nie ustaje w wysiłkach by wprowadzać kolejne gry w podobny sposób.

Mageseeker to według opisu pochodzącego ze strony wspomnianego urzędu, gra akcji, której bohaterem jest niejaki Sylas. Zdaniem koreańskich urzędników, gra nadaje się dla graczy w wieku co najmniej 12 lat - byłaby to jedna z wyżej skategoryzowanych gier Riotu. Niestety, póki co to wszystko co wiemy o grze.

Nie wiemy jakie dokładnie studio stoi za nowym projektem, ciężko więc nawet pokusić się o wyciąganie jakichkolwiek wniosków na jego temat. Imię Sylasa może jednak sugerować, że dzięki nowej grze poznamy losy jednego z czempionów League of Legends zanim stał się jej bohaterem.

Teraz graczom i fanom uniwersum LoLa nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na oficjalne informacje i ewentualną pierwszą prezentację. Niedługo też możemy poznać szczegóły na temat innej gry, którą wyda Riot Forge - Song of Nunu, czyli połączenie przygodówki i gry akcji.ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Riot Games | League of Legends

Reklama