Reklama

Reklama

League of Legends: "MissKuruta" zachwyca nowym cosplayem

​League of Legends jest jedną z gier, które dostarczają bardzo dużo inspiracji dla cosplayerów. Z gry od studia Riot Games skorzystała również włoska artystka "MissKuruta". Kobieta sprawiła, że publiczność na Instagramie oszalała.

Włochy nie są specjalnie znanym ośrodkiem esportowym. Mało mówi się o esportowcach z tego kraju, a sama branża sportu elektronicznego jest tam nieco w cieniu. Jak wiadomo, głównymi dyscyplinami na Półwyspie Apenińskim są piłka nożna, siatkówka czy też koszykówka.

Gry wideo są nieco w cieniu, choć z całą pewnością seria gier FIFA czy wcześniej Pro Evolution Soccer osiągała w tym kraju bardzo korzystne wyniki sprzedażowe. Jednak nie kojarzymy Włoch z League of Legends. Dlatego też cosplayerka znana pod pseudonimem "MissKuruta" jest swego rodzaju ewenementem.

Reklama

Włoszka ma na Instagramie dość skromną liczbę ponad 11 tysięcy obserwujących. Zajmuje się w głównej mierze cosplayami zaczerpniętymi z League of Legends, choć nie tylko. Kilka tygodni temu wypuściła projekt Splendid Staff Nami właśnie z produkcji od Riot Games.

Kobieta tym samym wprawiła w osłupienie wielu swoich fanów. Powodem do zachwytów z całą pewnością był fakt, że to "ożywienie" zostało wykonane w najdrobniejszych szczegółach. Artystka w jednej z wypowiedzi dla serwisu dexerto.com przyznała, że szczególnie jest zadowolona z peruki. Sztuczne, fioletowe włosy są wykonane z największą dbałością.

Cały cosplay ma właśnie barwy fioletowo-różowe. Począwszy od korony na głowie, przez całość sukienki. Widać, że wykonanie zajęło Włoszce wiele godzin. To jednak jest zrekompensowane bardzo pochlebnymi opiniami wśród internautów. Trudno nie być zachwyconym takim projektem. Ręce same składają się do oklasków.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy