Reklama

League of Legends: Nestlé i Biedronka zapraszają na drugą edycję turnieju KitKat Cup

Miłośnicy League of Legends mogą szykować się na kolejną dawkę emocji. Nestlé i Biedronka po raz drugi zapraszają graczy do udziału w turnieju KitKat Cup. W tym roku uczestnicy zmierzą się ze sobą w trybach 1v1 i 2v2. Rejestracja do turnieju rozpoczęła się 22 kwietnia i trwa do 18 maja.

KitKat Cup to turniej przygotowany dla fanów League of Legends, którzy grają amatorsko. W tym roku uczestnicy zmierzą się w trybach 1v1 i 2v2, a w każdym z nich mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, 3000 zawodników, którzy jako pierwsi rozegrają mecze w KitKat Cup, otrzyma limitowane skrzynie KitKat Hextech.

Aby wziąć udział w KitKat Cup, należy w terminie od 22 kwietna do 16 maja br. kupić dowolne batony KitKat lub Lion o wartości minimum 6 zł w sklepach sieci Biedronka, a następnie zarejestrować dowód zakupu na www.kitkat.pl/promocje/kitkatcup. Kolejny krok to odebranie kodu, który umożliwia konsumentom udział w turnieju League of Legends.

Reklama

Otrzymany kod do turnieju można zrealizować od 22 kwietnia do 18 maja. Rozgrywki kwalifikacyjne odbywają się w dniach od 22 kwietnia do 19 maja, natomiast etap finałowy jest zaplanowany na dwa dni: 1 czerwca (dla trybu 2v2) oraz 2 czerwca (dla trybu 1v1) i będzie wydarzeniem na żywo.

Nestlé wraz z Biedronką nagrodzą zwycięzców. W trybie 1v1 pula nagród wynosi 3500 zł, natomiast w trybie 2v2 to aż 7000 zł. Na fanów gamingu czekają także limitowane skrzynie KitKat Hextech, które otrzyma 3000 pierwszych graczy. Przewidziano również nagrodę specjalną - vouchery o wartości 5000 zł dla 3 osób, które zarejestrują najwięcej paragonów.

Mecze w ramach KitKat Cup będą rozgrywane online na platformie www.gl-hf.pl. Uczestnicy mogą sprawdzić harmonogram rozgrywek i śledzić relacje na żywo na www.kitkat.pl/promocje/KitKatcup. Na stronie znajduje się także więcej informacji na temat akcji oraz regulamin turnieju.

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy