Reklama

League of Legends: Polsat Games zapowiada ciekawy czas dla fanów hitu Riot Games

Sobota na kanałach Polsat Games zapowiada się nadzwyczaj emocjonująco. Po pierwsze o godz. 16:30 stacja rusza z nowym programem telewizyjnym - "PROste sztuczki", którego format polega na tym, że profesjonalni esportowcy ze świata League of Legends szkolą influencerów, którzy chcą podrasować swoje umiejętności na Rifcie.

W pierwszym sezonie programu w rolę trenera wcielił się Paweł "Czekolad" Szczepanik, były Mistrz Polski w grę League of Legends i uczestnik międzynarodowych turniejów takich jak LEC. Jego niepokornym uczniem będzie Kacper "Ludwiczek" Bociański, dziennikarz kanału youtubowego Top Top News specjalizującego się w relacjach z Fame MMA.

Odcinki tego rozrywkowego formatu, będą emitowane w każdą sobotę i niedzielę o godz. 16:30. Program na tę chwilę będzie emitowany tylko na kanale telewizyjnym Polsat Games.

A już o 17:45 rozpocznie się polska transmisja wiosennego splitu LEC 2023, gdzie w gronie komentatorów i analityków powitamy Damiana "Nervariena" Ziaję! Popularny influencer/streamer nie tylko dołączy do oficjalnego castu League of Legends EMEA Championship, ale pojawi się także na poniedziałkowej transmisji playoffów turnieju Ultraliga.

Reklama
materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends | polsat games | Riot Games

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy