Reklama

Reklama

League of Legends: Poznaliśmy szczegóły nowej postaci

Mamy kilka dobrych wiadomości dla niecierpliwych fanów League of Legends. Jeżeli zastanawiacie się, co może szykować dla Was Riot Games, znany w społeczności gry leaker zdradził szczegóły kolejnej postaci, Bel’Veth.

Postaci w League of Legends jest już ponad 150 i niewiele wskazuje na to, żeby Riot Games planował prędko zatrzymać się z ich tworzeniem. Deweloperzy wpadają na coraz to bardziej szalone pomysły i trzeba przyznać, że w warunkach competitive nowe postaci cieszą się sporą popularnością. Widujemy dużo Renaty, Zeri czy Viego, a ostatnio w konkretnych match-upach pojawia się nawet Gwen.

Można więc śmiało założyć, że Bel’Veth, nowa postać zaprezentowana ostatnio przez popularnego leakera, będzie cieszyć się sporą popularnością i dobrze poradzi sobie w solo queue.

Reklama

Na powyższym materiale Ryscu widać podstawowy wygląd nowej postaci oraz drobną wskazówkę dotyczącą skina, z którym Bel’Veth ma trafić do League of Legends. Leaker sugeruje tym samym, że postać zadebiutuje razem ze skinem z serii Battle Boss. Byłby to pierwszy skin z tej serii od trzech lat.

Niestety na ujawnienie umiejętności Bel’Veth będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Ryscu zwraca jedynie uwagę na zmieniający się wygląd postaci, co wiąże się z jej ultimate’m. Po jego użyciu Bel’Veth ma przyjmować swoją "prawdziwą formę".

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy