Reklama

League of Legends: Riot zapowiada zmiany nadchodzące w patchu 11.19

​Chwilę po wprowadzeniu patcha 11.18 na serwery League of Legends Riot Games zaadresował wprowadzone buffy i nerfy. Aktualizacja 11.19 ma poprawić to, czego nie udało się zrobić w ostatnim patchu.

Jesteśmy w najważniejszym momencie w roku League of Legends. Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od Mistrzostw Świata. Zanim drużyny rozpoczną bootcampy i przygotowania do Play-Inów, wszyscy czekają na aktualizacje wprowadzane do gry. Niedawno światło dzienne ujrzał patch 11.18, przedostatnia aktualizacja przed Mistrzostwami Świata. Riot zrobił już pierwsze testy i poinformował fanów, czego mogą spodziewać się po 11.19, na którym będą rozgrywane Worldsy.

Według Jeevuna Sidhu 27 z 33 wprowadzonych zmian zostały dobrze odebrane i udało się nimi osiągnąć cel, jaki postawił sobie Riot. Patch 11.19 ma w rezultacie zająć się m.in. tymi pozostałymi sześcioma postaciami. Chodzi tutaj o Fizza, Qiyanę, Renektona, Sorakę, Singeda i Varusa. Fizz dostał mocnego buffa, podobnie jak Singed, Soraka oraz Qiyana.

Reklama

Renekton i Varus zostali z kolei znerfieni. Są to dwie postaci bardzo popularne w ostatniej mecie. Renekton trzyma się mety topa od długich miesięcy, a Varus dobrze radził sobie na dolnej alejce. Nerf Renektona oznaczał do tej pory, że częściej na topie będziemy widywać Gankplanka. Nerfy do Varusa i Ashe mogłyby otworzyć z kolei drogę do zbuffowanej Miss Fortune.

Na ostateczne zmiany musimy jednak poczekać do patcha 11.19. Już pierwszego dnia po wprowadzeniu ostatniej aktualizacji Riot miał sporo danych odnośnie wprowadzonych buffów oraz nerfów. Przez następny dzień powinniśmy dowiedzieć się jeszcze więcej o planowanych zmianach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends
Reklama