Reklama

League of Legends: Świetny cosplay inspirowany "Arcane"

​Serial "Arcane" na podstawie gry League of Legends był jednym z największych hitów Netflixa w 2021 roku. Okazuje się, że produkcja miała również wpływ na to, że cosplayerzy zaczęli inspirować się w sprawie swoich projektów. Duże poruszenie zrobił strój przygotowany przez angielską artystkę.

"Arcane" miało swoją premierę na Netflixie na początku listopada ubiegłego roku. Produkcja była zapowiadana już dużo wcześniej, ale pandemia koronawirusa skutecznie spowolniła proces tworzenia. Po wielkich oczekiwaniach twórcy nie zawiedli oczekujących widzów. Produkcja została świetnie przyjęta na rynku.

W najbardziej popularnym serwisie zajmującym się oceną produkcji filmowych i seriali - imdb.com widzowie ocenili na 9,2 na 10. Oddano ponad 120 tysięcy głosów, więc śmiało można stwierdzić, że "Arcane" okazało się wielkim, międzynarodowym hitem. Riot Games porozumiał się w tej sprawie z Twitchem i premierowy odcinek mógł być emitowany na streamach twórców, co również wpłynęło na popularność.

Reklama

Dzięki temu, że "Arcane" zrobiło tak wielkie zamieszanie na rynku, cosplayerzy również zaczęli na nowo tworzyć więcej postaci związanych z League of Legends. Jedną z takich artystek jest "jasikyu". Kobieta obserwowana jest przez ponad 127 tysięcy użytkowników Instagrama. Opublikowała ona niedawno swój projekt postaci Vi. Trzeba przyznać, że ten projekt został wykonany doskonale.

Na pierwszy rzut oka widoczne są charakterystyczne malinowe włosy. Kapitalny jest również makijaż, który świetnie odwzorowuje wygląd postaci. Mieszkanka Londynu była na tyle precyzyjna, że pod lewym okiem umieściła podpis "VI". Ważnym elementem jest również biały gorset, który kryje się pod czerwoną kurtką. To wszystko sprawia, że cosplay jest bardzo udany i chwalony przez internautów i ekspertów z branży.

Najlepsze tematy

Reklama