Reklama

League of Legends: Twórcy naprawiają błąd po 11 latach

​Riot Games ma najwyraźniej zbyt dużo czasu wolnego. Podczas gdy większość graczy skupiona jest teraz przede wszystkim na Mistrzostwach Świata, twórcy League of Legends zabierają się za naprawianie starych błędów.

Przez długie tygodnie wyczekiwaliśmy aktualizacji 11.19. Jest to ten patch, na którym przez cały październik rozgrywane będą Mistrzostwa Świata. Wielu fanów esportowej sceny League of Legends traktuje więc te patch notesy jako najważniejsze w sezonie.

Znamy już dokładnie wszystkie zmiany 11.19, Mistrzostwa Świata rozpoczęły niecały tydzień temu, a dla Riotu przyszedł czas na kolejne aktualizacje. Lista zmian patcha 11.20 bardzo mocno zdziwiła większość fanów. Na pierwszy rzut oka nie było tam nic nadzwyczajnego, kilka nerfów i buffów.

Reklama

Jeden z użytkowników Reddita na liście naprawionych bugów znalazł jednak parę ciekawostek. Riot zdecydował się naprawić błędy, które istnieją w grze od 11 lat. Chodzi tutaj o pasywki Cho’Gatha i Warwicka, które pozwalały leczyć się im za niewielką liczbę punktów zdrowia po zniszczeniu wardów oraz trinketów.

Zmiany nie są raczej źródłem frustracji dla graczy, a raczej zdziwienia. Fani zastanawiają się, dlaczego po tylu latach Riot nagle zdecydował się naprawić coś, co przez ostatnie lata gracze uważali za jedną z mechanik tych postaci.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama