Reklama

League of Legends – wizualne zmiany Caitlyn doprowadziły do nerfa postaci

​Offseason zbliża się wielkimi krokami, więc Riot szykuje się już do wprowadzania coraz to odważniejszych zmian w League of Legends. Jedną z ciekawszych nowości są wizualne zmiany do Caitlyn, które mogą znacząco osłabić postać.

Ponad 150 postaci w League of Legends sprawia, że dla przeciętnych graczy liczba interakcji pomiędzy różnymi umiejętnościami jest bardzo trudna do przewidzenia. Miejscami ciężko też nawet zrozumieć, czy niektóre mechaniki są bugiem czy może celowym zabiegiem zastosowanym przez Riot Games. Tak było w przypadku Caitlyn.

Rovient, jeden z deweloperów Riotu, zawitał ostatnio na subreddicie poświęconym Cailtyn i wszystkim jej fanom zapowiedział wizualne zmiany do ich ulubionej postaci oraz idące za tym konsekwencje.

Reklama

W bardzo obszernym komentarzu opisał zmiany wprowadzone do mikro-mechanik Caitlyn. Znika możliwość cancelowania Headshotów za pomocą E, co powinno skutecznie odebrać jej możliwość "shotgunowania" graczy.

Caitlyn mogła wcześniej trafić kilka Headshotów w krótkim odstępie czasu, co skutkowało burstem w stylu najsilniejszych magów. Nowy update wizualny ma sprawić, że jej Headshoty będą traktowane jako ulepszone auto-attacki, a nie umiejętności.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy