Reklama

League of Legends – zapowiedź patcha 11.21

​Aktualizacja 11.20 ledwo zdążyła wejść na serwery League of Legends, a Riot Games już zaczyna zdradzać fanom, czego mogą spodziewać się po kolejnym patchu.

Najnowszy patch 11.20 wprowadził sporo ciekawych zmian do League of Legends. Buffa doczekali się chociażby Darius oraz Hecarim. Już teraz widać w solo queue zwiększony priorytet junglera, który od czasu nerfa Turbo Chemtanka nie znajdował się wysoko w power rankingach.

Podczas gdy gracze oswajają się z wprowadzonymi zmianami, Riot zapowiada plany na kolejną aktualizacje. Standardowe preview kolejnego patcha opublikował ostatnio na Twitterze jeden z designerów.

Reklama

Jedną z najbardziej niespodziewanych zmian jest buff do Teemo. Czas trwania Blinding Darta zostanie zwiększony o pół sekundy na każdym poziomie. Na pełnym ulepszeniu umiejętności oślepienie będzie trwać w rezultacie aż trzy sekundy. Szybciej będzie lecieć również Q Teemo i spadnie cooldown tej umiejętności.

Wśród buffów obok Teemo znajdują się Viego, Lux, Xayah, Jinx oraz Sion. Wielu ADC na pewno ucieszy próba dodania nieco różnorodności do aktualnego botlane’u. Drobne usprawnienia do Xayah czy Jinx mogą sprawić, że obie postaci wrócą do mety. Nerfów doczekają się z kolei Quinn, Graves, Akshan, Karthus oraz Miss Fortune.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama