Reklama

Reklama

Legenda profesjonalnego Call of Duty zaczyna pracę w Ubisofcie

​Profesjonalni gracze Call of Duty często tłumaczą, co na miejscu deweloperów zrobiliby lepiej i jak rozwiązaliby niektóre problemy, które co roku pojawiają się w nowych odsłonach serii. Okazję do sprowadzenia swoich teorii będzie miał Patrick "ACHES" Price.

ACHES to jeden z najbardziej popularnych graczy profesjonalnej sceny Call of Duty. U boku Crimsixa, Claystera i Scumpa rozwijali CWL i patrzyli, jak konsolowy FPS zmierza w kierunku CDL. Kolejni zawodnicy powoli decydują się jednak na emeryturę i próbują swoich sił w nieco innych dziedzinach. Taką decyzję podjął niedawno ACHES.

Przez moment wydawało się, że ACHES może pójść w stronę tworzenia contentu. Do tej pory słynął przede wszystkim ze swoich osiągnięć i ciągłej gry na najwyższym poziomie.

Reklama

W przeciwieństwie do Scumpa czy Nadeshota, nie rozwinął żadnej marki wokół swojego imienia i musiałby budować ją od podstaw. Kiedy pojawił się jako jeden z współprowadzących podcast The Flank, droga contentu stanęła dla niego otworem.

Okazało się jednak, że ACHES ma inne plany na przyszłość. Na swoim Twitterze opublikował wczoraj krótką wiadomość, w której informuje, że dołączył do zespołu Ubisoft San Francisco, gdzie będzie pracował nad FPS-em XDefiant razem z weteranem branży Markiem Rubinem.

Twórcy konsultowali się z Pricem od października zeszłego roku, a w połowie stycznia ACHES stał się częścią studia. W swoim poście zapowiedział od razu, że zbliżają się zamknięte testy i niedługo będziemy mogli zobaczyć, nad czym przez ostatnie pół roku pracował Price.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy