Reklama

​LEGO nawiąże współpracę z dużą gamingową marką!

Fortnite zdążył przyzwyczaić nas do tego, że w popularnej grze z gatunku battle royale bardzo często realizowane są kolejne współprace z rozmaitymi markami, czy znanymi celebrytami. Tym razem jednak mowa o kolaboracji, na którą czeka znaczna większość społeczności związanej z grą.

Fortnite łączy się z wieloma światami

Od czasu kiedy Fortnite zaliczył swój oficjalny debiut, czyli już ponad pięć lat temu, producenci Epic Games przyjęli niesamowicie ciekawą strategię rozwoju swojego szlagierowego tytułu, podejmując liczne współprace z przeróżnymi podmiotami.

Przez ten szereg lat deweloperzy zrealizowali najprawdopodobniej setki, jeśli nie tysiące kolaboracji. W ostatnim czasie do gry trafiły przedmioty kosmetyczne popularnego aktora i wrestlera Johna Ceny. Związek z Fortnitem mieli także artyści światowego formatu jak Ariana Grande czy Marshmello. Swoją obecnością zaszczyciło także wielu sportowców.

Reklama

Warto jeszcze wspomnieć o kolejnych nawiązywanych przez Epic Games współpracach z uniwersum Gwiezdnych Wojen, DC Universe, czy światem Marvela. W skrócie ująć można to w taki sposób, że każdy w tej grze jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Fortnite x LEGO - najbardziej wyczekiwana kolaboracja?

Nadchodząca współpraca może jednak zadowolić największą grupę graczy. Według informatorów świat Fortnite połączy się z... LEGO. Informacje, które możemy wyczytać w mediach społecznościowych, rzucają więcej światła na ten aspekt. Najprawdopodobniej w grze pojawi się kolejny tryb - podobny do obecnego Trybu Kreatywnego.

Nie do końca jednak wiadomo, na jakich warunkach ma to wszystko funkcjonować. Pewne jest jednak to, że Fortnite’owi wcale nie tak daleko do klocków LEGO. W końcu najpopularniejszy battle royale na rynku zasłynął z budowania przeróżnych struktur i wznoszenia konkretnych obiektów.

Być może do dyspozycji graczy oddany zostanie specjalny edytor, który przy wykorzystaniu możliwości silnika Unreal Engine pozwoli dowolnie modyfikować klocki, tworząc rozmaite wariacje i budynki. Przyznacie, że byłby to ciekawy zabieg, który z całą pewnością wymiernie wpłynąłby na popularność Fortnite’a.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Lego | Epic Games
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy