Reklama

Reklama

Logan Paul wraca do ringu WWE!

Nie trzeba było długo czekać na powrót Logana Paula do WWE. Amerykański YouTuber zaledwie trzy miesiące po Wrestlemanii 38 znów pojawi się we wrestlingowym ringu. Tym razem stoczy tag teamowy pojedynek w parze z inną gwiazdą WWE.

Logan Paul jest jednym z najbardziej znanych YouTuberów na świecie. Amerykanin zasłynął w tym roku między innymi tym, że kupił najdroższą na świecie kartę Pokemon. Influencer zapłacił za nią bagatela 6 milionów dolarów. Takiej kwoty nigdy wcześniej nie widział rynek kart Pokemon. Logan Paul kilka miesięcy temu wystąpił podczas najbardziej prestiżowego turnieju wrestlingowego - Wrestlemanii 38.

Reklama

Jego udział był jedną z największych atrakcji tegorocznej edycji. Wówczas na sobie miał naszyjnik zrobiony z elementów wspomnianej karty. Uznaje się, że na rynku obecnych jest zaledwie 40 takich kart. Paulowi najwyraźniej spodobała się wrestlingowa przygoda. YouTuber poinformował, że wystąpi na jednej z najbliższych gal. Będzie to znów bardzo słynne wydarzenie w Stanach Zjednoczonych.

Oficjalny profil na Twitterze ogłosił, że Logan Paul stworzy tag team (drużynę składającą się z dwóch zawodników) razem z "The Mizem". Ich wspólny występ ma się odbyć na gali SummerSlam. Informacja ta zdobyła ogromną popularność w mediach społecznościowych. Szczególnie młodsza widownia jest zadowolona przedłużeniem współpracy World Wrestling Entertainment ze słynnym twórcą internetowym.

Niewykluczone, że Logan Paul otrzymał znacznie dłuższą umowę, niż kontrakt obejmujący tylko ten jeden występ. Dla samego Amerykanina jest to również okazja do tego, by jeszcze zwiększyć rozpoznawalność własnej marki. Wrestling za oceanem jest bardzo popularną dziedziną rozrywki i każdy, kto tam występuje, zyskuje dodatkową sławę.


ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: WWE | Logan Paul

Reklama