Reklama

Los Angeles Guerrillas oficjalnie zaprezentowało swój nowy skład

​Rostermanii w Call of Duty League ciąg dalszy. Pierwszą organizacją, która pokazała swój skład na przyszły sezon jest Los Angeles Guerrillas.

5 września minął termin, kiedy zawodnicy mogą zacząć podpisywać nowe kontrakty na kolejny sezon Call of Duty League. Najbardziej utalentowani gracze mają już pewnie zapewnione miejsce w drużynie na przyszły rok. Fani czekają jednak, aż organizacje dopną wszystko na ostatni guzik i będą gotowe ogłosić swoje plany. Bardzo szybko udało się tego dokonać Los Angeles Guerrillas.

Guerrillas potwierdziło plotki, jakie krążyły o ich drużynie przez ostatnich parę dni. W skład nowego LA wchodzą SlasheR, Gunless, Asim oraz Huke.

Reklama

Bardzo szybko w przyszłym sezonie może się okazać, że Guerrillas jest drużyną, która robi największy postęp względem Black Ops Cold War. Miniony sezon LAG skończyło na 11 miejscu z rekordem 8-26. W dodatku nie udało im się zakwalifikować na Champsy, co mogło dodatkowo dobić morale zawodników.

Nie jest wielką tajemnicą fakt, że Guerrillas ma za sobą sporo pieniędzy i co za tym idzie, duże możliwości. W tym offseasonie postanowili wykorzystać je na skład pełny znanych i utalentowanych graczy.

ESPORTER