Reklama

Reklama

​LTN i RastiK poza Pompa Team

Zmiany w Pompa Team. W czwartek swoje odejście z zespołu ogłosił Marcin „LTN” Krzemiński. Zawodnik podał także, iż w zespole „PT” nie będzie grał również Maciej „RastiK” Kowalski.

„LTN” z organizacją związany był od ponad roku. Pierwotnie zawodnik występował w Pompa Team.Yellow. Następnie został on wybrany do jedynego składu Pompy, by tam prezentować się do grudnia 2017 roku. Przez chwilę gracz miał epizod w akademii organizacji, lecz następnie powrócił on do pierwszego zespołu.

W marcu jednak strony „PT” i Krzemińskiego się rozeszły. Powodem rozstania jest małe doświadczenie gracza, które, według słów „LTNa”, miało mieć negatywny wpływ na grę zespołu. Na razie nie wiadomo, gdzie zawodnik będzie kontynuował swą karierę.

Ponadto 19-latek poinformował, że z zespołem pożegnał się także „RastiK”. Kowalski oficjalnie był w drużynie od kilkunastu dni, wcześniej jednak pomagając Pompie m.in. podczas Malta eSports Masters 2018.

Obaj zawodnicy pomogą swoim byłym kolegom w lidze ESEA. Co do innych rozgrywek, to organizacja nie podała na razie, kto wypełni luki w składzie.

Skład Pompa Team:

Reklama

  • Bartosz „Hyper” Wolny
  • Karol „repo” Cybulski
  • Kuba „Markoś” Markowski


Patryk Głowacki

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy