Reklama

Luksusowa marka aut pojawi się w Fortnite: Battle Royale!

Fortnite: Battle Royale nie kojarzy się raczej z jazdą szybkimi samochodami. Gra z gatunku battle royale zazwyczaj była uboga w auta, a środkami lokomocji częściej były urządzenia rodem z filmów fantasy. Okazuje się, że do gry trafi licencjonowana marka aut z Włoch.

Licencjonowane auta w grze od Epic Games to nie nowość

Licencjonowane auta w Fortnite nie są nowością. W lipcu 2021 roku do gry trafiło sportowe Ferrari 296 GTB. W momencie implementacji auta w tej grze, wywołało to spore poruszenie w mediach społecznościowych. Wcześniej w grze od Epic Games samochody raczej odgrywały niewielką rolę i trudno było sądzić, że dojdzie do współpracy z tak słynną marką, jaką jest włoskie Ferrari. Tak się jednak stało i przyniosło to grze dodatkowy rozgłos.

Fani motoryzacji byli wręcz zachwyceni, że taki pojazd trafił do jednej z najgłośniejszych gier wideo ostatnich lat i zarazem jednej z najpopularniejszych. Słynna marka dzięki temu mogła zagościć w świadomości młodszych odbiorców. Do tej pory licencjonowane modele aut były głównie dodawane do gier stricte wyścigowych czy rajdowych. Takie działanie w grze z gatunku battle royale było jednak czymś odstającym od dotychczasowych zwyczajów w świecie gamingu.

Reklama

Okazuje się, że w nadchodzącym już niebawem w trzecim rozdziale Fortnite: Battle Royale będziemy mogli spotkać kolejne bardzo szybkie, włoskie auto. Mowa o jednym z modeli Lamborghini.

Popularne "Lambo" trafia do Fortnite’a!

Użytkownicy serwisu X.com (dawniej Twitter) dostrzegli stojące auto wyżej wspomnianej marki na nowej mapie. Ta już w pierwszych dniach grudnia zostanie oficjalnie pokazana graczom po wcześniejszej emisji specjalnie przygotowanego wydarzenia. Według obserwacji, autem, które pojawi się na mapie ma być Lamborghini Huragan STO. Ten model auta jest jednym z najbardziej pożądanych wśród fanów superszybkich aut z najwyższej półki.

Jak na razie jednak nie wiadomo, czy współpraca Epic Games z włoską marką ograniczy się do jazdy tym samochodem po mapie, czy też na graczy będą czekały jakieś aktywności związane z Lamborghini. Jednak można się spodziewać, że będzie to dalej idąca współpraca, która zapewni content dla fanów szybkich aut.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy